Yeni Ürünler


Rom Açık Kol Konferans Koltuğu

Rom açık kol konferans Koltuğunun kullanılabileceği alanlar; Sinema Salonları, Okul Konferans Salonları, Tiyatro Salonları, Kültür Merkezleri, Konferans Salonlarıdır.

İkili Okul Sırası

İkili okul sırası okullarda oluşabilecek zararlara karşı üretilmiştir. Öğrencilerin rahatını önemseyerek daha rahat ders işlemeleri için üretiyoruz.

Lüks Hilton Sandalye

Lüks hilton konferans sandalyesi hazırlanıp özenle paketlendikten sonra istediğiniz adrese gönderilmektedir Daha fazla bilgi almak ürünü incelemek için tıklayın

Hilton Sandalye

Fabrikamıza gelen özel üretim beyaz renk kumaş lazer kesim makinelerinde bilgisayarda belirlenen şekillere göre kesiliyor ve hilton sandalyeniz hazırlanıyor.

Tekli Okul Sırası

Tek Kişilik Okul Sırasını değerli öğrencilerimizin rahatını düşünerek ürettik. Şık görünümüyle de sınıflara estetik bir görünüm katmasını planladık.

Altor Ahşap İçten Çıkma Yazı Tablalı Konferans Koltuğu

Altor ahşap içten çıkma yazı tablalı konferans koltuğunu siz değerli müşterilerimiz için özenle üretiyoruz. Tamamına yakını ahşaptan üretilmiştir.

Eco Martin Açık Kol

Eco Martin Açık Kol Konferans Koltuğunuz istediğiniz takdirde kapalı kol üretilip de size gönderilebilir. Rahatlık ve konfor arayışındaysanız hemen inceleyin

Konferans Koltuk KS 309

Konferans koltuğu modellerimizden KS 309 kodlu konferans koltuğu sadeliği, şıklığı, sağlamlığı ve konforu siz değerli müşterilerimize bir arada sunuyor.

Demonte Taşınabilir Gizli Yazı Tablalı Konferans Koltuğu

Demonte Taşınabilir Gizli Yazı Tablalı Konferans Koltuğu, hafifliği nedeniyle kolayca taşınabilir, hızlı bir şekilde yer değişikliği yapılabilir.

Ayyıldız Konferans Koltuğu

Ayyıldız konferans koltukları katlanabilir olması ve konforu nedeniyle sıkça talep edilmektedir. Koç Stil tarafından üretilen konferans koltukları için tıklayın

Dolfin İçten Çıkma Yazı Tablalı Konferans Koltuğu

Dolfin İçten Çıkma Yazı Tablalı Konferans Koltuğu, katlanabilir olması ve alanı genişletmesi nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git