Sinema koltukları

Sinema koltukları her ne kadar konferans koltukları ile benzer yapı gösterselerde daha detaylı ürünlerdir. Sinema koltukları farklı konfor özelliklerini film izlerken sunmayı gerektirir. Uyuya kalmaktan rahatça besin tüketmeye kadar ayrıntılı kalite unsurları sinema koltuğu sınıfında kaliteyi niteler.

Ayrıca sinema koltukları tasarım ve uygulama olaraktan kolaylıklar sunmalıdır. Farklı renk ve yapı malzemeleri seçenekleri ile tasarım çözümleri önermelidir.

Sinema Koltukalarında Bakım Kolaydır

Sinema koltukları; ister kumaş ister deri dokusunda yapılmış olsun yoğun yaşam trafiğine dayanıklı ve sadece silinerek temizleyebilir. Lekeleri tutmayan yapıda kullanıcı dostu ürünlerdir.

Sinema koltuğu ürünleri; ahşap detaylı, deri dokulu, plastik detaylı, kumaş detaylı, farklı genişlik ve yüksekliklerde üretilerek tasarım ve uygulamada çözümler sunar. Uygulanacakları alanlara göre sinema koltukları katlanabilir yahut düz katlanmaz yapıda üretilerek alıcıya alan da ekonomik kullanım sunar.

Sinema Koltukları Kalite ve Lüks

Sinema koltukları alıcısının isteğine bağlı olarak çeşitli kalite de kumaş veya deri dokusunda üretilerek istenen çeşitliliğe sokulabilir. Detaylanmalarda kol dayama ve kaplamasında kullanılabilecek ahşap, metal, plastik detaylar ile farklı ambiyanslarda lüks ihtiyacı giderilebilir.

Sinema koltuğu ürünleri konfor, kalite, uygun maliyetli bakım ve tasarım çeşitliliği ile rahatlıkla sinema salonları ve tiyatro salonlarında tercih edilebilir. Ürünler metal detaylar da paslanmazdık garantisi sunar; uygulama ve sonrasında destek ile her süreçte çözüm sunulur.

Konferans Salon Koltuğu KK414

Mor ve mavi seçeneğiyle salonlarınız canlı ve şık görünecek. Mor renkli konferans koltuğunuzun kenarları ahşapken mavi renkli koltuğun kenarları plastiktendir.

Lelyum Antipanik Yazı Tablalı Sırt Font Ve Kol Üstü Ahşap Konferans Koltuğu

Yumuşak süngerleri sizi sonuna kadar rahat ettirecek. Kol üstünde , sırt arkasında ve oturak altında ahşap kullanılmıştır. Şık ve sade lelyum konferans koltuğu

Kumaş Kaplama Konferans Koltuğu

Koçaklarda içten metal karkaslı, kumaş döşenmiş dekoratif ahşap kutu kullanılır. Tümüyle kumaş kaplamalı konferans koltuğu hakkında bilgi almak için tıklayın

Astra Ahşap Kol Konferans Koltuğu

Astra Ahşap Kol Konferans Koltuğu, hem rahatlığı hem de kullanım kolaylığı ile 2018 yılının en fazla tercih edilen modelidir.

Dolfin Deri Ahşap Kol Konferans Koltuğu

Dolfin Deri Ahşap Kol Konferans Koltuğu, kol dayama ve katlanabilirlik özelliği sayesinde fazla yer kaplamaz. Kurulumu oldukça basit ve pratiktir.

Demonte Taşınabilir Gizli Yazı Tablalı Konferans Koltuğu

Demonte Taşınabilir Gizli Yazı Tablalı Konferans Koltuğu, hafifliği nedeniyle kolayca taşınabilir, hızlı bir şekilde yer değişikliği yapılabilir.

Ayyıldız Konferans Koltuğu

Ayyıldız konferans koltukları katlanabilir olması ve konforu nedeniyle sıkça talep edilmektedir. Koç Stil tarafından üretilen konferans koltukları için tıklayın

Dolfin Ahşap Kol Konferans Koltuğu

Dolfin Ahşap Kol Konferans Koltuğu siparişleriniz İstanbul içine ücretsiz kargo ile gönderilmekte, tercihiniz doğrultusunda kurulum tarafımızdan yapılmaktadır.

Ahşap Sırtlı Konferans Koltuğu KS 301

Ahşap Sırtlı Konferans Koltuğu KS 301 modelli koltuklar, 2018 yılında özellikle büyük firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Dark Kapalı Kol Konferans Koltuğu

Dark serisi konferans koltuğu piyasadaki diğer modellerden farklı olarak yeni mekanizma yapısı ile hem daha dayanıklı, hemde daha kullanışlı.

Dark Açık Kol Konferans Koltuğu

Dark Açık Kol Konferans Koltuğu, KoçStil Ofis Mobilyaları güvencesi ile üretilmekte, TSE VE İSO Belgeli konferans koltukları, 3 yıl firma garantilidir.

Özel Ahşap Kollu Konferans Koltuğu

Özel Ahşap Kollu Konferans Koltuğu serisi ürünler TSE ve İSO kalite standartlarında üretilir. Daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Ahşap Sırtlı Konferans Koltuğu KS 300

Ahşap Sırtlı Konferans Koltuğu KS 300 Koçaklarda içten metal karkaslı, kumaş döşenmiş dekoratif ahşap kutu kullanılır.

Martin Komple Kumaş Kaplama Kapalı Kol

Martin Komple Kumaş Kaplama Kapalı Kol konferans koltuğu, toplantı salonları ve eğitimlikler içinde en fazla tercih edilen koltuk modellerinden biridir.

Aras Ahşap Kol Yazı Tablalı Komple Kumaş Kaplama

İstanbul içi siparişlerinizde kargo ve montaj firmamız tarafından karşılanmakta. Teslimat süresi sapariş adeti ve istenilen modele göre değişiklik göstermekte.

Martin Kol İçinde Çıkma Yazı tablalı

Martin Kol İçinde Çıkma Yazı tablalı Koltuklar estetik bir tasarıma sahip olup her bir koltuk tek tek kullanılabileceği gibi yan yana dilerek de kullanılabilir.

Konferans Koltuğu Martin Kapalı Kol Yazı Tablalı

Kumaş döşeme martin kapalı kol yazı tablalı konferans koltuğu, tercihinize göre farklı renk ve modellerde üretilebilmektedir.

Planetaryum Koltuğu Kırmızı

Planetaryum koltuğu panoroma özelliği bulunan salonlarda seyir amaçlı kullanılmakta, ürün tasarımı ve ergonomik yapısı sayesinde hiç bir rahatsızlık vermez.

Turuncu Sinema Koltuğu

Sinema koltukları içerisinde ayrı bir yere sahip olan Turuncu Sinema Koltuğu, Koç Stil farkıyla üretilmektedir.

Konferans Koltuğu Martin Kapalı Kol

Martin Konferans Koltuğu Kapalı Kol Yazı Tablalı, deri ve kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretilir.
Image


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git