Planetaryum koltukları

Planetaryum gezegen evi anlamına gelen gökyüzü, yıldız ve gezegen görüntülerinin sümüle edildiği ortamlardır. Bu görüntü simülasyonları tavana ve duvara panoramik yansıtmalarla sağlanır; bu sebeple planetaryum koltuklarında açı ve konfor önemli bir ergonomi ve sağlık unsurudur.

Planetaryum koltukları yatar açılarda ve beli destekleyerek sırtı kavrayan şekilde tasarlanırlar; böylelikle özellikle tavan seyri sırasında misafirin bel, boyun ağrılarından korunmasını sağlarlar.

Planetaryum Koltukları ve Bakım

Planetaryum koltukları konferans ve sinema koltukları gibi oluklu kumaş yapılarıyla üretilir ve leke, kir tutmaz. Sadece silme yöntemi ile kolaylıkla ve profesyonelce temizlenebilirler. Düşük bakım maliyetine sahip planetaryum koltukları ; alıcısına tasarruf imkanı sağlar.

Planetaryum koltukları yatay tasarımları ile çok yer kaplamasalardı ve misafirlerin salona kolay yerleşmeleri açısından katlanabilir şekilde üretilirler. Tasarımlarında metal ve gövde rengi komple kumaş kaplama olarak iki farklı tasarımla sunulurlar. Alıcının tercihine göre üretilir ve uygun başlangıç maliyetleri ile uygulanır.

Planetaryum Koltukları Dayanıklıdır

Planetaryum koltukları paslanmaz metal aksamlarla desteklenen; enjeksiyon yöntemi ile üretilen tek parça plakalarla destekelenen ve dokuması kuvvetli tekniklerle örülmüş kumaş kaplamalar ve sıkı süngerleri ile yıpranmaya ve darbeye dayanıklı yapıdadır.

Planetaryum koltukları yüksek mukavemetleri, tasarım çözümleri, satış ve sonrası hizmetleri ile tercih edilebilir düşük bakım maliyetli kullanımı etkin, konforlu, ergonomik ürünlerdir. Planetaryum ortamlarınızda misafirlerinize konforlu ve üstün hizmet için güvenle tercih edilebilir.

Planetaryum Katlanabilir Koltuk

Planetaryum koltuğu panoroma özelliği bulunan salonlarda seyir amaçlı kullanılmakta, ürün tasarımı ve ergonomik yapısı sayesinde hiç bir rahatsızlık vermez.

Planetaryum Koltuğu Kırmızı

Planetaryum koltuğu panoroma özelliği bulunan salonlarda seyir amaçlı kullanılmakta, ürün tasarımı ve ergonomik yapısı sayesinde hiç bir rahatsızlık vermez.
Image


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git