Tekli Okul Sırası

0 Yorum (Rate) / Yorum YazÜrün Adı : Tek Kişilik Okul Sırası


Ürün Kodu : TOS-545


Koç Stil olarak siz değerli müşterilerimizin ve geleceğimiz olan değerli öğrencilerimizin rahatını düşünerek ürünlerimizi üretiyoruz. Konforun yanı sıra şık bir görünüm için de çok çalışıyoruz. Tek Kişilik Okul Sırasını değerli öğrencilerimizin rahatını düşünerek ürettik. Şık görünümüyle de sınıflara estetik bir görünüm katmasını planladık. Okul ortamında gelebilecek zararlara ve uzun süreli kullanımlarda meydana gelebilecek yıpranmalara karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

 

Tek Kişilik Okul Sırasının Kullanılabileceği Alanlar : Sınıflar , Kurs Salonları , Seminer Salonları . 


Tek Kişilik Okul Sırasının Özellikleri : Masanın 45x63 cm lik boyutuyla öğrencilere ihtiyacı olan alan fazlasıyla verilmektedir. Sandalye ise 355x395 mm ebatlarındadır. Masanın üst ve alt bölme kısmı sandalyenin ise oturak ve sırt kısmı ahşaptan oluşmaktadır. Masa 750 mm , sandalye ise 450 mm yüksekliğindedir. Masa ayaklarında ve sandalye ayaklarında 2 şer tane 25x50 dıştan geçme plastik ayaklık ve 2 şer tane V plastik ayaklık bulunmaktadır. İskeleti demir borulardan oluşmaktadır.


Tek Kişilik Okul Sırasının Yapım Aşamaları : İskelette sağlamlık amacıyla demir borular kullanılmıştır. İskelet fabrikamıza gelen demir borular demir atölyemizde demir ustalarımız tarafından birbirlerine kaynaklanarak oluşturulmaktadır. Tamamlanan iskelet parçaları birleştirmek için atölyeye gönderilir. Atölyede ahşap parçalar iskelete monte edilir. Ayaklara denge amacıyla plastikler takıldıktan sonra sizlere gönderilmek üzere paketlenir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz : Yılların verdiği ustalık kaliteyle birleşince Koç Stil oluşmuştur. Koç Stil olarak ürünlerinizi ayağınıza kadar sorunsuz şekilde gönderiyoruz.

 

Stok durumu: Mevcut
5/5

Ürün Hakkında Görüşünü bildir

Bu ürün hakkında yeterli bilgi sahibiyseniz. Yada Satın aldıysanız lütfen değerlendirmede bulunarak diğer kullanıcılara tecrübelerinizi paylaşınız

  1 * 2 * 3 * 4 * 5 *
Fiyat uygunluğu
Kalite Puanı
Sipariş Değerlendirmesi

İlgili Ürünler


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git