İkili Okul Sırası

0 Yorum (Rate) / Yorum YazKS 1232 İkili Okul Sırası q q q q q 

Ürünün Özellikleri ; Okullarda oluşabilecek zararlara karşı üretilmiştir. Öğrencilerin rahatını önemseyerek daha rahat ders işlemeleri için üretiyoruz. Kenarlarında bulunan çanta asma yerlerine çantalarını asıp yer tasarrufu yapmalarını sağlıyoruz. Masanın altında bulunan bölme eşyalarını koyabilmeleri için geniş üretilmiştir. 

Kullanılacağı Alanlar ; Devlet Okulları , Özel Okullar , Kurs Salonları , 

Ürünün yapımında kullanılan malzemeler ; Bu ürünü üretirken öğrencilerin rahatını düşünerek ve okullarda uzun süre kullanılmasını planlayarak uzun ömürlü kaliteli malzemelerden ürettik .Bu ürün için kullandığımız malzemeler şunlardır ; Uzun ömürlü ve kaliteli ahşap parçalar. İskelet için son derece dayanıklı demir ve dengeyi sağlamak için ayaklara takılan plastik parçalar. 

KS 1232 İkili Okul Sırasının Yapılışı ; Kastamonudaki kereste fabrikalarından getirdiğimiz getirdiğimiz kaliteli ahşabı lazer kesim makinelerinde bilgiasyarda belirlenen şekle göre kesiyoruz. Daha sonra fabrikamıza gelen demir parçaları ve boruları birleştirmek üzere kaynak ustamıza gönderiyoruz. Parçaların kaynağını yapıp iskeleti oluşturduktan sonra iskelet boyanmak üzere boyama atölyesine gönderiliyor. Burada iskelet elektrostatik toz boyayla gri rengine boyanıyor. Daha sonra ahşap parçalar yerlerine oturtuluyor. En son plastik parçalar ürünün dengesini sağlamak için ayaklara monte ediliyor. En son ahşap boyanıyor ve uzun süreli kullanımlarda meydana gelecek hasarlara karşı vernikleniyor. Daha sonra ize gönderilmek üzere paketleniyor.

KS 1232 İkili Okul Sıranızı kendi ekibimizce size teslim ediyoruz ve istediğiniz yere sorunsuz yerleştiriyoruz. 

 

Stok durumu: Mevcut
5/5

Ürün Hakkında Görüşünü bildir

Bu ürün hakkında yeterli bilgi sahibiyseniz. Yada Satın aldıysanız lütfen değerlendirmede bulunarak diğer kullanıcılara tecrübelerinizi paylaşınız

  1 * 2 * 3 * 4 * 5 *
Fiyat uygunluğu
Kalite Puanı
Sipariş Değerlendirmesi

İlgili Ürünler


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git