Okul sıraları

Okul sıraları gelişme çağından başlayıp ergenlik dönemi ve gençlik çağı dahil birçok çocuk ve gence; hizmet etmek, tacizlerine katlanmak zorunda olan ürünlerdir. Küçük yaş ve özellikle gelişim dönemi çocuklarında kanserojen maddeler ve sağlığı tehdit eden unsurları barındırmamalıdır.

Okul sıraları mukavemeti yüksek çarpma ve kazalarda yaralama ihtimali düşük; aynı zamanda ders sırasında öğrenciye gerekli konfor ve açıklığı sağlayacak tasarımda olmalıdır.

Okul Sıraları ve Mukavemet

Okul sıraları ahşap kısımlarında; kaplanmış yüzey olarak sunulur böylelikle kalem vb malzemelerle çizilmeleri ve kazınmaları zorlaşır. Taşınmaları sırasında darbeye dayanıklı hal alırlar. Okul sıraları metal aksamlarda antipatik uygulaması işlemi ile paşa karşı güçlendirilirler.

Metal kısımlara uygulanan özel boya ile kazınma ve çizilmeye dayanıklı; lekelenmezlerse sadece silinerek temizlenme kolaylığı sunarlar.

Okul sıraları metal akşamlara ekelenen plastik takozlar sayesinde sessiz ürünlerdir. Sürtmelerden metal doku ve konuldukları zemin zarar görmez böylelikle kullanıcıya ek masraf çıkmaz. Bakımı silme ile kolaylıkla yapılabilir.

Okul Sıraları ve Tasarım

Okul sıraları dikkati dağıtmayan ve psikolojik olarak odaklanmayı arttıran naturel doku deseni ile tasarlanmıştır. Sandalye kısmında öğrenciyi rahat ve açık tutabilecek konfor unsurlarına sahiptir.

Okul sıraları masa kısmının altında bir kitap bölmesi sunar bölme metal detaylarla içi görünebilir şekilde dizayn edilmiş; eğitimciye öğrenciyi denetlenebileceğini ekstra alan sunmaktadır. Okul sıraları tekli ve ikili olarak tercih edilebilir.

İkili Okul Sırası

İkili okul sırası okullarda oluşabilecek zararlara karşı üretilmiştir. Öğrencilerin rahatını önemseyerek daha rahat ders işlemeleri için üretiyoruz.

Tekli Okul Sırası

Tek Kişilik Okul Sırasını değerli öğrencilerimizin rahatını düşünerek ürettik. Şık görünümüyle de sınıflara estetik bir görünüm katmasını planladık.
Image


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git