Hilton Sandalye

0 Yorum (Rate) / Yorum YazKS 998 Hilton Sandalye KS 998 Hilton Sandalye 

Ürünün Özellikleri : Yumuşak süngerli yapısıyla rahatınıza oldukça uygundur. Sağlam demir yapısıysa kırılmalara karşı dayanıklılık sağlar. Üst tarafında bulunan tutma yeri ile rahatlıkla taşıyabilirsiniz. 

Ürünün Kullanılabileceği Alanlar : Yemek Masası , Bahçe , Kafeler , Çay Bahçeleri , Oturma Odaları , Ofisler

Ürünün Yapımında Kullanılan Malzemeler :

Yumuşak Sünger a a 

Kaliteli Özel Üretilen Kumaş a a  

İskelet İçin Demir a a 

Elektrostatik Toz Boya a a 

Ürünün Üretim Basamakları : Fabrikamıza gelen özel üretim beyaz renk kumaş lazer kesim makinelerinde bilgisayarda belirlenen şekillere göre kesiliyor. Daha sonra süngerler kesiliyor ve kumaşa yapıştırılıyor. Daha sonra demir atölyemizde demir ustalarımız titizlikle parçaları birbirine kaynaklayıp şekil veriyorlar ve elektrostatik toz boyayla demiri altın rengine boyuyorlar. Boyandıktan sonra sünger kısımla birleştirilmeye hazır oluyor. Parçalar birbirine vidalarla birleştiriliyor ve siz değerli müşterilerimize gönderilmek üzere paketleniyor. 

Ürün paketlenmiş şekilde istediğiniz yere gönderiliyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz : Yıllardan gelen tecrübe ustalıkla birleşip rahatınıza uygun ve estetik açıdan güzel koltuk ve sandalye yapmamızı sağlıyor. Uzman proje ekibimiz en güzel sandalye ve koltuğu yapmak için çabalıyor.  Uzman montaj ekibimiz en kısa sürede ürününüzü ayağınıza kadar getiriyor ve monte edilmesi gerekiyorsa monte ediyor. Uzman demir ustalarımız demire alabileceği en iyi şekli veriyor .

Konferans sandalyelerini en uygun toptan fiyata bizde bulabileceğinizin garantisini veriyoruz

Stok durumu: Mevcut
5/5

Ürün Hakkında Görüşünü bildir

Bu ürün hakkında yeterli bilgi sahibiyseniz. Yada Satın aldıysanız lütfen değerlendirmede bulunarak diğer kullanıcılara tecrübelerinizi paylaşınız

  1 * 2 * 3 * 4 * 5 *
Fiyat uygunluğu
Kalite Puanı
Sipariş Değerlendirmesi

İlgili Ürünler


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git