Konferans sandalyeleri

Konferans sandalyeleri taşınabilir oluşları, farklı desen, renk ve kalite seçenekleri ile vazgeçilmezlerdir. Konferans sandalyeleri misafirlerinize mobil, hızlı ve konforlu hizmet vermeniz de uygun maliyetleri ile baş rolü oynarlar.

Konferans sandalyeleri istenirse taşınabilir istenirse sabit katlanabilir veya düz katlanmaz olarak alıcının talebine göre düzenlenebilir. Tasarım ve alan kullanımında etkin çözüme sahip ürünlerdir.

Konferans Sandalyeleri Uzun Ömürlüdür

Konferans sandalyeleri metal kısımlarda paslanmaz ve darbeye karşı mukavemeti yüksek malzemelerden üretilirler. Yoğun yaşam trafiğinde açılışlardan düğünlere birçok alana taşınabilir ve sayı olarak uyarlanabilirler. Düşük başlangıç maliyetleri vardır ve bakımları kolaydır.

Konferans sandalyeleri kumaş dokuda; leke tutmayan, oluklu ve silinebilir yapıları ile kolay ve profesyonelce uygun maliyetle temizlenerek uzun süre kullanılabilir. Kullanım talimatlarına uyuduğunda uzun ömürlü ürünlerdir. Konferans sandalyeleri farklı renk seçenekleri yanın da farklı desen seçenekleri ile de alıcıya kullanılacağı ortamda etkin, modern ve canlı bir ambiyans yaratma konusunda çözümler sunar. Metal akşamlarında ki renk seçenekleri ile lüks ve konforlu bir izlenim verir.

Konferans Sandalyeleri ve Alan Tasarrufu

Konferans sandalyeleri istendiğinde koltuk benzeri istendiğinde sandalye yapısında üretilebilir. Bu tercihler alıcıya taşıma, farklı alanlarda kullanma ve düşük maliyet ile fazla adette ürün alma kolaylığı sağlar.

Konferans sandalyeleri mobil yapıları, çok fonksiyonlu kullanımları, dayanıklılıkları ve rahatlıkları ile tercih edilebilir ürünlerdir. Satış sırasında ve sonrasındaki hizmetlerle alıcı yalnız bırakılmaz ürün uzun ömürlü kullanılır.

Rom Açık Kol Konferans Koltuğu

Rom açık kol konferans Koltuğunun kullanılabileceği alanlar; Sinema Salonları, Okul Konferans Salonları, Tiyatro Salonları, Kültür Merkezleri, Konferans Salonlarıdır.

Lüks Hilton Sandalye

Lüks hilton konferans sandalyesi hazırlanıp özenle paketlendikten sonra istediğiniz adrese gönderilmektedir Daha fazla bilgi almak ürünü incelemek için tıklayın

Hilton Sandalye

Fabrikamıza gelen özel üretim beyaz renk kumaş lazer kesim makinelerinde bilgisayarda belirlenen şekillere göre kesiliyor ve hilton sandalyeniz hazırlanıyor.

Star İçten Çıkma Yazı Tablalı Konferans Koltuğu

Star İçten Çıkma Yazı Tablalı Konferans Koltuğu oturum ve sırtta 50 dns Poliüretan +%10 Dökme Kauçuk Sünger kullanılmıştır

Star Yazı Tablalı Açık Kol Konferans Koltuğu

Star Yazı Tablalı Açık Kol Konferans Koltuğu KoçStil tarafından üretilmekte, TSE VE İSO Belgeli konferans koltukları, 3 yıl firma garantilidir.

Star Açık Kol Konferans Koltuğu

Star açık kol konferans koltuğu, Koç Stil tarafından üretilmektedir. TSE'ye uygun olarak üretilen Star açık kol konferans koltukları, 2018'in gözdesidir.

Martin Açık Kol Konferans Koltuğu

Martin Açık Kol Konferans Koltuğu 2018 yılının en fazla tercih edilen konferans koltuklarından bir tanesidir. Daha detaylı incelemek için tıklayın
Image


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git