Rom Açık Kol Konferans Koltuğu

0 Yorum (Rate) / Yorum Yaz


Rom açık kol konferans Koltuğunun kullanılabileceği alanlar; Sinema Salonları, Okul Konferans Salonları, Tiyatro Salonları, Kültür Merkezleri, Konferans Salonlarıdır.


Rom Açık Kol Konferans Koltuğu rom-897640  

Kullanılan Malzemeler ; Koç Stil şirketi olarak ürünlerimizi en kaliteli malzemelerden üretmeye önem gösteririz. Rom Açık Kol Konferans koltuğunda da diğer koltuklarda olduğu gibi özel getirilen kaliteli malzemeler bulunmaktadır. Bu üründe kullanılan malzemeler şunlardır ; Açık mavi renk özel getirilen kaliteli kumaş , rahatınıza uygun olarak getirilen sünger ve çevreye zararı olmayan geri dönüştürülebilir plastik. 

Rom Açık Kol Konferans Koltuğunun Yapılışı; Mavi renk kumaşlar ilk başta fabrikamıza gelir ve lazer kesim tekniğiyle bilgisayarlarda oluşturulan şekillere göre kesilir . Süngerlerimizde lazer kesim makinelerinde bilgisayarlarda oluşturulan şekillere göre yanmaması için yavaşça kesilir. Daha sonra ürünün iskeleti hazırlanmak üzere fabrıkanın diğer tarafına geçilir. Her ürün için ayrı ayrı kalıp hazırlamaktayız. Rom Açık Kol Konferans Koltuğu içinde hazırlamış olduğumuz kalıplara dikkatlice geri dönüştürülebilir plastiği döküyoruz. Daha dayanıklı olması için şok soğutma tekniği kullanarak bir dakika içinde soğutuyoruz. Daha sonra oluşturulan parçaları birleştirilmek üzere atölyemize gönderiyoruz. Atölyeye gelen parçaları uzman ekibimiz özenle birleştiriyor. 

Tamamlanan konferans koltuğunuz istediğiniz yere uzman montaj ekibimiz eşliğinde ulaştırılıyor ve her bir koltuk özenle istediğiniz yere monte ediliyor.

Koltuğunuzun kullanılabileceği alanlar ; Sinema Salonları , Okul Konferans Salonları , Tiyatro Salonları , Kültür Merkezleri , Konferans Salonları , 

Neden bizi tercih etmelisiniz ; Koç Stil olarak geniş ve uzman kadromuzla istediğiniz ürünü elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz. Gelişmiş lazer makinelerimizle koltuğunuza verilecek şekli şaşmadan kesebiliyoruz. Uzman proje ekibimiz her gün yeni projeler üzerinde çalışıyor. Seçilen en iyi koltuk üretilmek üzere fabrikamıza gönderiliyor. Yapılan koltuk uzman montaj ekiplerimizce siz değerli müşterilerimize teslim ediliyor.

Ko Stil ve konferanskoltuk.com.tr olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder Rom Açık Kol Konferans Koltuğunuzu iyi günlerde kullanmanızı dileriz.  

 

Stok durumu: Mevcut
5/5

Ürün Hakkında Görüşünü bildir

Bu ürün hakkında yeterli bilgi sahibiyseniz. Yada Satın aldıysanız lütfen değerlendirmede bulunarak diğer kullanıcılara tecrübelerinizi paylaşınız

  1 * 2 * 3 * 4 * 5 *
Fiyat uygunluğu
Kalite Puanı
Sipariş Değerlendirmesi


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git