Konferans Koltuk KS 309

0 Yorum (Rate) / Yorum YazÜrün Adı : Konferans Koltuk KS 309

Ürün Kodu : KS 309 

KS 309 kodlu konferans koltuğu sadeliği , şıklığı , sağlamlığı ve konforu siz değerli müşterilerimize bir arada sunuyor. Ürünün kumaşı leke tutmaz olup kolay temizlenebilmektedir. Koltuğun oturak kısmının katlanabilmesi sebebiyle kullanılmadığı zaman yer kaplamaz. Kolçaklarda içten metal karkaslı kumaş döşenmiş dekoratif ahşap kutu kullanılmıştır. Tümüyle kumaş kaplanan kolçakların üzerinde cilalı ahşap kol dayama ünitesi kullanılmıştır. Konferans Koltuk KS 309 %100 yerli üretim olan konferans koltukları Koç Stil Ofis Mobilyaları güvencesi ile üretilmekte ve TSE ve İSO belgelidir. Konferans koltukları 3 yıl firma garantilidir. Uzman kadrosu ve profesyonel hizmet anlayışı ile Koç Stil Konferans Koltukları beklentilerinizin üstünde hizmet sunmaktadır.

Özellikler : 

Kolçak : Plastik 

Yüzey Döşeme : Kumaş 

İç Malzeme : Profil 

Sünger : Dökme / 55DNS

Ayak : Profil

Ürünün İmalatında Kullanılan Malzemeler :

Ürünün süngerleri 55DNS dökme süngerlerdir. KS 309 Konferans Koltuğunda kullanılan kumaş küçük çaplı yanmalara , gelebilecek küçük çaplı zararlara ve uzun süreli kullanımlarda oluşabilecek hasarlara dayanacak şekilde üretilmiştir. Ürünün kol kısmında kullanılan ahşap özel getirilen ahşapların makinelerde şekil verilmesiyle oluşur. Ayaklar ve iskelet profil borulardan oluşur. 

KS 309 Konferans Koltuğunun Yapım Aşamaları : 

Fabrikamıza getirilen profil borular birbirlerine monte edilerek iskelet oluşturulur. Poliüretan plastikten oluşan parçalar ise fabrikamıza getirilen dayanıklı poliüretan plastiğin kalıplara dökülüp şok dondurma tekniğiyle dondurulmasıyla oluşur. Kumaşlar ve süngerler lazer kesim makinelerinde bilgisayarlarda belirlenen şekillerde kesilir. Kusurlu olan parçalar çöpe atılır veya eritilip yeniden kullanılabilir. Ürünün metal aksamları paslanmaya karşı özel bir madde ile kaplanır ve uzun süre kullanılsa bile paslanmaz. Son olarak bütün parçalar birbirne özenle monte edilir. Ürünler paketlenmeden önce kalite kontrolden geçer ve kusurlu olan konferans koltukları paketlenmeyip çöpe atılır. 

Koç Stil Konferans Koltukları olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder , iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 

 

Stok durumu: Mevcut
5/5

Ürün Hakkında Görüşünü bildir

Bu ürün hakkında yeterli bilgi sahibiyseniz. Yada Satın aldıysanız lütfen değerlendirmede bulunarak diğer kullanıcılara tecrübelerinizi paylaşınız

  1 * 2 * 3 * 4 * 5 *
Fiyat uygunluğu
Kalite Puanı
Sipariş Değerlendirmesi


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git