Eco Martin Açık Kol

0 Yorum (Rate) / Yorum YazÜrün Adı : Eco Martin Açık Kol Konferans Koltuğu

Ürün Kodu : KS 1737

Eco Martin Açık Kol Konferans Koltuğunuz istediğiniz takdirde kapalı kol üretilip de size gönderilebilir. Rahatlığı ve şıklığıyla öne çıkan bu ürün katlanabilir olmasıyla da konferans salonlarınızda yer tasarrufu yapmanızı sağlayacak. Ürünümüzün tamamı Türkiye de üretilmektedir. TSE ve ISO belgelerine sahiptir ve firmamız tarafından 3 yıl garanti altına alınmaktadır. Eco Martin Açık Kol Konferans Koltuğumuzda olmak üzere hiçbir ürünümüzde spot parça kullanılmamaktadır ve spot parça kullanılması tavsiye edilmemektedir. Ürün kendi imalatımız olduğu için her renkte ve miktarda üretilebilmektedir. Ürünün teslim süresi iş yoğunluğuna , stok miktarına ve sipariş miktarına bağlı olarak değişebilmektedir. 

Eco Martin Açık Kol Konferans Koltuğunun Yapımında Kullanılan Malzemeler :

Ürünümüz son derece dayanıklı sünger , kumaş ve poliüretan plastikten üretilmektedir. Bu üründe kullandığımız kumaş sağlamlık açısından oldukça dayanıklıdır , Ayrıca kir tutmaz ve kolay temizlenebilir. Ürünün iskeleti son derece dayanıklı poliüretan plastikten üretilmektedir. 

Eco Martin Açık Kol Konferans Koltuğunun Yapım Aşamaları :

Fabrikamıza gelen dayanıklı poliüretan plastikler eritilerek kalıplara dökülür. Sağlam olması için şok dondurma tekniği kullanılarak plastik dondurulur ve iskeletin parçaları oluşur. Kumaşlar ise lazer kesim makinelerinde bilgisayarlarda belirlenen şekillerde kesilir. Süngerlerde aynı şekilde lazer kesim makinelerinde kesilir ve kumaşlar özenle süngerlere dikilir. Daha sonra bütün parçaların herhangi br kusuru olup olmadığına bakılır. Eğer kusurlu parça varsa çöpe atılır. Kusursuz parçalar birbiriyle birleştirilir ve paketlenir.

Paketlenen Eco Martin Açık Kol Konferans Koltuğunuz ekiplerimiz tarafında teslim edilir ve monte edilir. Türkiyenin tüm bölgelerine teslimat hizmetimiz mevcuttur. 

Koç Stil Konferans Koltukları olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 

Stok durumu: Mevcut
5/5

Ürün Hakkında Görüşünü bildir

Bu ürün hakkında yeterli bilgi sahibiyseniz. Yada Satın aldıysanız lütfen değerlendirmede bulunarak diğer kullanıcılara tecrübelerinizi paylaşınız

  1 * 2 * 3 * 4 * 5 *
Fiyat uygunluğu
Kalite Puanı
Sipariş Değerlendirmesi


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git