Ahşap Sırtlı Konferans Koltuğu KS 301

0 Yorum (Rate) / Yorum YazKULLANILAN MALZEMELER Ayaklar:Sinema koltukları 40x60x1,50 mm kutu profil, elektrostatik toz boyadan üretilmiştir.Süngerler: 50-55 dans arası poliüretan dökme sünger konferans koltuğu Kapaklar: Sinema koltukları 12 mm Cilalı Kontra  kapaktan üretilmiştir.Kumaş: Sinema koltuğu kumaşında % 100 polyester micro ağırlık: +-210 gr/m2 sürtünme haslığı (ISO105*12) a) kuru : 4/5 b) yaş :4 Aşınma dayanımı ( martindale 12 kPA- devir ) (BS5690 

LÜTFEN BU ÜRÜN İÇİN FİYAT TEKLİFİ İSTEYİNİZ ÖZEL ÜRETİMDİR.

Ürün hakkında

  serisi ürün TSE ve İSO kalite standartlarında üretilir. Ürün hakkında daha detaylı bilgi, renk, soru ve görüşleriniz için iletişim bölümünden bizim ile iletişim kurabilir veya Teklif iste butonunu kullanarak anında hızlı ve pratik bir şekilde teklif alabilirsiniz.  

Teslimat Bilgileri

İstanbul içi siparişlerinizde kargo ve montaj firmamız tarafından karşılanmakta. Teslimat süresi sapariş adeti ve istenilen modele göre değişiklik göstermekte.

İade / Değişim Bilgileri

“Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", “6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun” ve “Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik” hükümlerine tabi olacaktır.

 

İade veya değişim yapılacak ürünün, Mağazanın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden Mağazamıza ulaşabilirsiniz.

Stok durumu: Mevcut
5/5

Ürün Hakkında Görüşünü bildir

Bu ürün hakkında yeterli bilgi sahibiyseniz. Yada Satın aldıysanız lütfen değerlendirmede bulunarak diğer kullanıcılara tecrübelerinizi paylaşınız

  1 * 2 * 3 * 4 * 5 *
Fiyat uygunluğu
Kalite Puanı
Sipariş Değerlendirmesi


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git