Konferans koltukları vip

Konferans koltukları VIP ürünleri üst sınıf VIP misafirlerinize aradıkları konfor, huzur ve önem hissini sağlayacak kalitede detaylı ve kolay bakımlı alıcısına memnuniyet ve hizmet kalitesi sağlayan ürünlerdir.

Konferans koltukları VIP ürünleri farklı kalite de süngerler ve çeşitli ergonomik yapılarla üretilerek kaliteyi arttıran unsurları sunarlar.

Konferans Koltukları VIP ve Kalite

Konferans koltukları VIP ürünleri ergonomik tasarımlarında sunulan; ekstra geniş yapıları, daha yumuşak süngerleri ve farklı oranlarda oturma yüksekliği seçenekleriyle misafirlerinize gerçek rahatlığı sunar.

Konferans koltuğu VIP ürünleri daha rahat bir oturma açısı sağlar; bel ve sırtı tam kavrayarak kaymalarla oluşabilecek bel ağrılarını engeller. Kol dayamalarında sunulan kalemlik detaylarıyla misafire duyulan ince düşünce ve detaylı önemi hissettirir. VIP Koltuklar tasarımlarında kendi üretim malzemeleri ile uyumlu; taban ve ayaklıklar ile misafirlerinize hem konfor hem görsel olarak bir şölen sunar.

Konferans Koltukları VIP ve Tasarım

Konferans koltuğu VIP ürünleri; kumaş ve deri dokusunda çeşitli renk ve desen seçenekleri yanında; ahşap detaylı, metal detaylı, plastik detaylı olarak üretilir. Tercihinize göre eklenen tabanlık ve ayaklıklarda aynı çeşitliliğe sahiptir böylelikle mimarınızdan istediğiniz tasarımda bir yapı elde edebilirsiniz.

Konferans koltukları VIP ürünlerini silerek kolayca temizleyebilirsiniz. Leke ve koku tutmazlar. İstenirse katlanır ya da tercihen düz katlanmaz koltuk olarak üretilebilir; bu uygulanacak alana bağlı değişkendir.

Konferans Salon Koltuğu KK414

Mor ve mavi seçeneğiyle salonlarınız canlı ve şık görünecek. Mor renkli konferans koltuğunuzun kenarları ahşapken mavi renkli koltuğun kenarları plastiktendir.

Konferans Koltuk KS 309

Konferans koltuğu modellerimizden KS 309 kodlu konferans koltuğu sadeliği, şıklığı, sağlamlığı ve konforu siz değerli müşterilerimize bir arada sunuyor.

Antipanik Yazı Tablalı Konferans Koltuğu

Antipanik Konferans Koltuğu kolları 25 mm cilalı gürgen ağacı yan kolları komple kumaş kaplama, yazı tablası antipanik olarak tasarlanmıştır Bilgi için tıklayın

Kumaş Kaplama Konferans Koltuğu

Koçaklarda içten metal karkaslı, kumaş döşenmiş dekoratif ahşap kutu kullanılır. Tümüyle kumaş kaplamalı konferans koltuğu hakkında bilgi almak için tıklayın

Astra Ahşap Kol Konferans Koltuğu

Astra Ahşap Kol Konferans Koltuğu, hem rahatlığı hem de kullanım kolaylığı ile 2018 yılının en fazla tercih edilen modelidir.

Dolfin Deri Ahşap Kol Konferans Koltuğu

Dolfin Deri Ahşap Kol Konferans Koltuğu, kol dayama ve katlanabilirlik özelliği sayesinde fazla yer kaplamaz. Kurulumu oldukça basit ve pratiktir.

Demonte Taşınabilir Gizli Yazı Tablalı Konferans Koltuğu

Demonte Taşınabilir Gizli Yazı Tablalı Konferans Koltuğu, hafifliği nedeniyle kolayca taşınabilir, hızlı bir şekilde yer değişikliği yapılabilir.

Ayyıldız Konferans Koltuğu

Ayyıldız konferans koltukları katlanabilir olması ve konforu nedeniyle sıkça talep edilmektedir. Koç Stil tarafından üretilen konferans koltukları için tıklayın

Dolfin Ahşap Kol Konferans Koltuğu

Dolfin Ahşap Kol Konferans Koltuğu siparişleriniz İstanbul içine ücretsiz kargo ile gönderilmekte, tercihiniz doğrultusunda kurulum tarafımızdan yapılmaktadır.

Dolfin İçten Çıkma Yazı Tablalı Konferans Koltuğu

Dolfin İçten Çıkma Yazı Tablalı Konferans Koltuğu, katlanabilir olması ve alanı genişletmesi nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Ahşap Sırtlı Konferans Koltuğu KS 301

Ahşap Sırtlı Konferans Koltuğu KS 301 modelli koltuklar, 2018 yılında özellikle büyük firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Dark Kapalı Kol Konferans Koltuğu

Dark serisi konferans koltuğu piyasadaki diğer modellerden farklı olarak yeni mekanizma yapısı ile hem daha dayanıklı, hemde daha kullanışlı.

Dark Açık Kol Konferans Koltuğu

Dark Açık Kol Konferans Koltuğu, KoçStil Ofis Mobilyaları güvencesi ile üretilmekte, TSE VE İSO Belgeli konferans koltukları, 3 yıl firma garantilidir.

Özel Ahşap Kollu Konferans Koltuğu

Özel Ahşap Kollu Konferans Koltuğu serisi ürünler TSE ve İSO kalite standartlarında üretilir. Daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Ahşap Sırtlı Konferans Koltuğu KS 300

Ahşap Sırtlı Konferans Koltuğu KS 300 Koçaklarda içten metal karkaslı, kumaş döşenmiş dekoratif ahşap kutu kullanılır.

Martin Komple Kumaş Kaplama Kapalı Kol

Martin Komple Kumaş Kaplama Kapalı Kol konferans koltuğu, toplantı salonları ve eğitimlikler içinde en fazla tercih edilen koltuk modellerinden biridir.

Aras Ahşap Kol Yazı Tablalı Komple Kumaş Kaplama

İstanbul içi siparişlerinizde kargo ve montaj firmamız tarafından karşılanmakta. Teslimat süresi sapariş adeti ve istenilen modele göre değişiklik göstermekte.

Martin Kol İçinde Çıkma Yazı tablalı

Martin Kol İçinde Çıkma Yazı tablalı Koltuklar estetik bir tasarıma sahip olup her bir koltuk tek tek kullanılabileceği gibi yan yana dilerek de kullanılabilir.

Konferans Koltuğu Martin Kapalı Kol Yazı Tablalı

Kumaş döşeme martin kapalı kol yazı tablalı konferans koltuğu, tercihinize göre farklı renk ve modellerde üretilebilmektedir.

Konferans Koltuğu Martin Kapalı Kol

Martin Konferans Koltuğu Kapalı Kol Yazı Tablalı, deri ve kumaş seçenekleri mevcuttur.İstediğiniz renk ve adette üretilir.

Star İçten Çıkma Yazı Tablalı Konferans Koltuğu

Star İçten Çıkma Yazı Tablalı Konferans Koltuğu oturum ve sırtta 50 dns Poliüretan +%10 Dökme Kauçuk Sünger kullanılmıştır

Star Açık Kol Konferans Koltuğu

Star açık kol konferans koltuğu, Koç Stil tarafından üretilmektedir. TSE'ye uygun olarak üretilen Star açık kol konferans koltukları, 2018'in gözdesidir.
Image


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git