Konferans koltukları

Konferans koltuğu ürünleri rahatlıkları ve çok fonksiyonlu yapıları ile sadece konferans salonları değil aynı zamanda sinema salonları ve tiyatro salonları gibi alanlarda da tercih edilmektedir.

Konferans koltuğu ürünlerinde konfor için; oturma yüksekliği, kol dayama yüksekliği ve içten içe genişlik önemli rol oynamaktadır. Kullanılacağım alanın lüks ihtiyacına göre bu değerler değişkenlik göstermektedir.

Konferans Koltukları Bakım ve Kalite

Konferans koltukları yoğun trafiğe maruz kalan ürünlerdir ve sık kullanımdan dolayı kirlenme ve yıpranma ihtimalleri vardır. Konferans koltuğu ürünlerimiz silinebilir yapıda kumaşlardan üretilmekte ve farklı renk seçenekleri ile istenen tasarıma uyum sağlamaktadır. Silinebilir yapıları ile uygun bakım maliyeti sunan konferans koltukları ; bu özelliği her sınıf lüks uygulamasında mümkün kılar.

Konferans koltuğu ürünleri elektrostatik yapıda ve enjeksiyon plakalar halinde mukavemeti yüksek malzemeler ve üretim teknikleri ile imal edilirler. Bu artılarıyla konferans koltuğu ürünleri kalite kaygısı sunmaz uzun ömürlü kullanıma uygundur.

Konferans Koltuğu Ürünü Neden Tercih Edilmeli

Konferans koltuğu ürünleri kullanıcılarına uygun maliyetli bakım ve uzun süreli kullanım yanında; konfor ve rahatlık ile yüksek kalite ve konforu vaat ederler.

Konferans koltukları farklı renk ve kalite seviyeleri ile her kalite lüks mekanda uygulanabilir ve memnuniyeti garanti eder. Katlanır yapıda veya katlanmaz koltuk şeklinde de alana göre tercih edilerek alana göre uygulama kolaylığı sağlar.

Rom Açık Kol Konferans Koltuğu

Rom açık kol konferans Koltuğunun kullanılabileceği alanlar; Sinema Salonları, Okul Konferans Salonları, Tiyatro Salonları, Kültür Merkezleri, Konferans Salonlarıdır.

Konferans Salon Koltuğu KK414

Mor ve mavi seçeneğiyle salonlarınız canlı ve şık görünecek. Mor renkli konferans koltuğunuzun kenarları ahşapken mavi renkli koltuğun kenarları plastiktendir.

Beril Poliüretan Antipanik Yazı Tablalı Konferans Koltuğu

Ürünün ön tarafında bulunan yazı tablası rahatça yazı yazabilmeniz için üretilmiştir. Ayrıca yazı tablasının açılıp kapanabilmeside yer israfını önler.

Lelyum Antipanik Yazı Tablalı Sırt Font Ve Kol Üstü Ahşap Konferans Koltuğu

Yumuşak süngerleri sizi sonuna kadar rahat ettirecek. Kol üstünde , sırt arkasında ve oturak altında ahşap kullanılmıştır. Şık ve sade lelyum konferans koltuğu

Altor Ahşap İçten Çıkma Yazı Tablalı Konferans Koltuğu

Altor ahşap içten çıkma yazı tablalı konferans koltuğunu siz değerli müşterilerimiz için özenle üretiyoruz. Tamamına yakını ahşaptan üretilmiştir.

Safari Açık Kol Yazı Tablalı Konferans Koltuğu

Safari açık kol yazı tablalı konferans koltuğu salonlarınıza şık bir görünüm ve ferahlık katacak Fazla yer kaplamayan safari koltuk hakkında bilgi için tıklayın

Eco Martin Açık Kol

Eco Martin Açık Kol Konferans Koltuğunuz istediğiniz takdirde kapalı kol üretilip de size gönderilebilir. Rahatlık ve konfor arayışındaysanız hemen inceleyin

Konferans Koltuk KS 309

Konferans koltuğu modellerimizden KS 309 kodlu konferans koltuğu sadeliği, şıklığı, sağlamlığı ve konforu siz değerli müşterilerimize bir arada sunuyor.

Antipanik Yazı Tablalı Konferans Koltuğu

Antipanik Konferans Koltuğu kolları 25 mm cilalı gürgen ağacı yan kolları komple kumaş kaplama, yazı tablası antipanik olarak tasarlanmıştır Bilgi için tıklayın

Demonte Konferans Koltuğu

Demonte Açık Kol Konferans Koltuğu, 100& yerli üretim olan konferans koltukları KoçStil Ofis Mobilyaları güvencesi ile üretilmektedir.

Kumaş Kaplama Konferans Koltuğu

Koçaklarda içten metal karkaslı, kumaş döşenmiş dekoratif ahşap kutu kullanılır. Tümüyle kumaş kaplamalı konferans koltuğu hakkında bilgi almak için tıklayın

Dolfin Deri Ahşap Kol Konferans Koltuğu

Dolfin Deri Ahşap Kol Konferans Koltuğu, kol dayama ve katlanabilirlik özelliği sayesinde fazla yer kaplamaz. Kurulumu oldukça basit ve pratiktir.

Demonte Taşınabilir Gizli Yazı Tablalı Konferans Koltuğu

Demonte Taşınabilir Gizli Yazı Tablalı Konferans Koltuğu, hafifliği nedeniyle kolayca taşınabilir, hızlı bir şekilde yer değişikliği yapılabilir.

Dolfin Ahşap Kol Konferans Koltuğu

Dolfin Ahşap Kol Konferans Koltuğu siparişleriniz İstanbul içine ücretsiz kargo ile gönderilmekte, tercihiniz doğrultusunda kurulum tarafımızdan yapılmaktadır.

Dolfin İçten Çıkma Yazı Tablalı Konferans Koltuğu

Dolfin İçten Çıkma Yazı Tablalı Konferans Koltuğu, katlanabilir olması ve alanı genişletmesi nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Blue Konferans Koltuğu

Blue Konferans Koltuğu üretiminde cilalı gürgen ağacı kullanılmış, elektrostatik toz boyadan üretilmiştir. Blue konferans koltukları rahatlığı ile bilinmektedir

Ahşap Sırtlı Konferans Koltuğu KS 301

Ahşap Sırtlı Konferans Koltuğu KS 301 modelli koltuklar, 2018 yılında özellikle büyük firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Dark Kapalı Kol Konferans Koltuğu

Dark serisi konferans koltuğu piyasadaki diğer modellerden farklı olarak yeni mekanizma yapısı ile hem daha dayanıklı, hemde daha kullanışlı.

Dark Açık Kol Konferans Koltuğu

Dark Açık Kol Konferans Koltuğu, KoçStil Ofis Mobilyaları güvencesi ile üretilmekte, TSE VE İSO Belgeli konferans koltukları, 3 yıl firma garantilidir.

Özel Ahşap Kollu Konferans Koltuğu

Özel Ahşap Kollu Konferans Koltuğu serisi ürünler TSE ve İSO kalite standartlarında üretilir. Daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Ahşap Sırtlı Konferans Koltuğu KS 300

Ahşap Sırtlı Konferans Koltuğu KS 300 Koçaklarda içten metal karkaslı, kumaş döşenmiş dekoratif ahşap kutu kullanılır.

Martin Komple Kumaş Kaplama Kapalı Kol

Martin Komple Kumaş Kaplama Kapalı Kol konferans koltuğu, toplantı salonları ve eğitimlikler içinde en fazla tercih edilen koltuk modellerinden biridir.

Aras Ahşap Kol Yazı Tablalı Komple Kumaş Kaplama

İstanbul içi siparişlerinizde kargo ve montaj firmamız tarafından karşılanmakta. Teslimat süresi sapariş adeti ve istenilen modele göre değişiklik göstermekte.

Martin Kol İçinde Çıkma Yazı tablalı

Martin Kol İçinde Çıkma Yazı tablalı Koltuklar estetik bir tasarıma sahip olup her bir koltuk tek tek kullanılabileceği gibi yan yana dilerek de kullanılabilir.
Image


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git