Kumaş Kaplama Amfi KoltuğuKumaş Kaplama Amfi Koltuğu Kumaş Kaplama Amfi Koltuğu Kumaş Kaplama Amfi Koltuğu

Kumaş Kaplama Amfi Koltuğu

Koçaklarda içten metal karkaslı, kumaş döşenmiş dekoratif ahşap kutu kullanılır. Tümüyle kumaş kaplamalı konferans koltuğu hakkında bilgi almak için tıklayın

Katlanabilir Konferans Koltuğu Ürün Özellikleri 

 • Katlanabilir koltuk yüksekliği 103 cm olarak verilmiştir. 
 • Genişlik ise 56 cm olarak verilmiş ve rahat bir ortam sağlanmıştır.
 • Katlanan konferans koltuğu derinliği 42 cm'dir. 
 • Koçaklarda içten metal karkaslı, kumaş döşenmiş dekoratif  ahşap kutu kullanılır.
 • Tümüyle kumaş kaplanan kolçakların üzerine, Ve Ön Tarafına Cilalı Çıta Ve  Ahşap kol dayama ünitesi entegre edilir.
 • Kumaş Sürtünmeye karşı dayanıklılık, solmazlık özelliklerine sahip 1800-200 gr/m2 ağırlığında, sürtünme haslığı 30.000 devir üzerinde, %100 polyester kumaşlar kullanılır 
 • TSE ve İSO garantisi bulunmaktadır. 3 sene garanti hizmetimiz bulunmaktadır. 
 • Koltuk tasarımında denge çok önemli bir yer almaktadır.
 • İskelette dökme plakalar kullanılmıştır.
 • İskelete rengi sırıtmayan bir tonla boyanmıştır.
 • İskeletin kumaş ve süngerden hissedilmesi imkansızdır.
 • Koltuk katlanabilir bir özelliğe sahiptir. 
 • Kolları kolayca sökülebilir ve içerisi temizlenebilir. 
 • Kolların kenarlarında dikiş izi bırakılmamıştır. 

Ana sayfadan garanti politikamızı okuyabilirsiniz. 

 

 Hizmetlerimiz

Konferans Salonu Yapımı

Okul konferans salonu tasarımı konusunda Türkiye'nin en iyi mimarlarıyla ve konferans salonu yapım işi tecrübeleriyle ün salan kişilerle çalışıyoruz. 

Konferans Salonu Tamiri

Konferans salonu koltuğu yedek parça servisimizden en ucuz konferans koltukları parçaları, plastikleri ve oynar parçaları montaj ekibiyle ayağınıza geliyor!

Çok Amaçlı Salon Yapımı

Konferans salonu yapım maliyeti en uygun fiyatlarla Koç Stil'de! Anahtar teslim konferans salonu yapımı en iyi hizmet güvencesiyle sadece burada. Konferans salonu imalatı tamamıyla bizim işimiz!<...


Hilton Sandalye

Hilton Sandalye

Fabrikamıza gelen özel üretim beyaz renk kumaş lazer kesim makinelerinde bilgisayarda belirlenen şekillere göre kesiliyor ve hilton sandalyeniz hazırlanıyor.

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414 modeliyle mor konferans salon koltuğu arayanlara en iyi konferans koltuklarından birini sunuyoruz. Detaylar için tıklayınız!

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans koltuğu yedek parçaları içerisinde zor bulunan sırt plastiğini, Koç Stil'in kendi üretimi olarak sizlere sunuyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın

Konferans salonu yapımını üstlenen firmalar içerisinde konferans koltuğu üretimi de gerçekleştiren tek firma olan Koç Stil, bu hizmetlerinin yanı sıra anahtar teslim konferans salonu yapımı, okul konferans salonu yapımı, sinema salonu yapımı ve vip konferans salonları yapımı alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Firmamızdan alacağınız konferans salonu fiyatı teklifinde nakliye, montaj ve KDV ayrı ayrı belirtilmektedir. Sitemizde yer alan fiyatlar nakit yapılacak olan ödemeler için geçerlidir. Koç Stil konferans koltukları, Türkiye'nin tamamına aynı fiyat ile hizmet sunmayı taahhüt etmektedir.


Sinema salonu koltuğu, tiyatro salonu koltuğu, konferans koltuğu, seminer koltuğu, stadyum koltuğu, sinema salonları yapımı ve konferans salonu yapımı alanlarında sektörde önemli bir yere sahip olmanın onurunu yaşıyoruz. Üzerimize düşen görevlerin ve müşterilerimizin beklentilerinin farkındayız. Bu beklentileri karşılamak için kaliteli üretim, kaliteli ürün felsefesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Anahtar teslim konferans salonu yapımı ve hazırlanması, okul konferans salonu, sinema salonu yapımı müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerden bazılarıdır. En uygun konferans koltuğu fiyatları ile arzu ettiğiniz konferans koltuğu ölçülerine sahip ürünleri sizler için hazırlıyoruz.