Konferans Salon Koltuğu KK414Konferans Salon Koltuğu KK414 Konferans Salon Koltuğu KK414 Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414 özellikleri

 • Yükseklik 102 cm olarak verilmiştir. 
 • Genişlik 55 cm olarak verilmiştir. 
 • Derinlik 46 cm olarak üretilmiştir. 
 • Mor konferans koltuğu arayanlar için iyi bir seçenektir.
 • Mavi konferans koltuğu seçeneği de bulunmaktadır. 
 • Kenarlarında yüksek kaliteli ahşap kullanılmıştır. 
 • Oldukça oturaklı ham maddesi sağlam bir üründür. 
 • Açık hiçbir plastik aksamı bulunmazken, her yeri kumaşla kaplanmıştır. 
 • Plastik parçalarında lazer kullanılmış olup hiçbir pürüz bulunmamaktadır. 
 • Yumuşak ve iz kalmasını önleyen, şekil almayan anti-object sünger kullanıldı.

Konferans Salon Koltuğu KK414 modeli yazı tablası özellikleri 

 • 20 cm genişliğindedir.
 • 22 cm uzunluğundadır.
 • Esneme kırılma yapmaz. 
 • Ahşaptır ancak ağırlığı ile kullanılan denge aksamları tamamen uyumludur. Bu sayede esneme, kırılma veya dengesizlik gibi sorunlar yapmaz.
 • Kullanılan ahşap parmak izi bırakmayan, her türlü zemin temizleyiciyle silinebilen özel bir dokuya sahiptir. 
 • Kolçak altına saklanan bu sistem otomatik olarak yaylı sistemle birlikte kendi açılır ve yazı tablası kişiye temas etmeden ortaya çıkar.

Bu ürün özel üretim olduğu için toplu veya tekil alımlarda sağladığımız indirimden faydalanmak için ürünü almak isteyen müşterilerimizin bize ulaşması gerekmektedir. İade ve garanti kapsamına giren durumlara ana sayfada ilgili tuşa tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

 

 Hizmetlerimiz

Konferans Salonu Yapımı

Okul konferans salonu tasarımı konusunda Türkiye'nin en iyi mimarlarıyla ve konferans salonu yapım işi tecrübeleriyle ün salan kişilerle çalışıyoruz. 

Konferans Salonu Tamiri

Konferans salonu koltuğu yedek parça servisimizden en ucuz konferans koltukları parçaları, plastikleri ve oynar parçaları montaj ekibiyle ayağınıza geliyor!

Çok Amaçlı Salon Yapımı

Konferans salonu yapım maliyeti en uygun fiyatlarla Koç Stil'de! Anahtar teslim konferans salonu yapımı en iyi hizmet güvencesiyle sadece burada. Konferans salonu imalatı tamamıyla bizim işimiz!<...


Hilton Sandalye

Hilton Sandalye

Fabrikamıza gelen özel üretim beyaz renk kumaş lazer kesim makinelerinde bilgisayarda belirlenen şekillere göre kesiliyor ve hilton sandalyeniz hazırlanıyor.

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414 modeliyle mor konferans salon koltuğu arayanlara en iyi konferans koltuklarından birini sunuyoruz. Detaylar için tıklayınız!

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans koltuğu yedek parçaları içerisinde zor bulunan sırt plastiğini, Koç Stil'in kendi üretimi olarak sizlere sunuyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın

Konferans salonu yapımını üstlenen firmalar içerisinde konferans koltuğu üretimi de gerçekleştiren tek firma olan Koç Stil, bu hizmetlerinin yanı sıra anahtar teslim konferans salonu yapımı, okul konferans salonu yapımı, sinema salonu yapımı ve vip konferans salonları yapımı alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Firmamızdan alacağınız konferans salonu fiyatı teklifinde nakliye, montaj ve KDV ayrı ayrı belirtilmektedir. Sitemizde yer alan fiyatlar nakit yapılacak olan ödemeler için geçerlidir. Koç Stil konferans koltukları, Türkiye'nin tamamına aynı fiyat ile hizmet sunmayı taahhüt etmektedir.


Sinema salonu koltuğu, tiyatro salonu koltuğu, konferans koltuğu, seminer koltuğu, stadyum koltuğu, sinema salonları yapımı ve konferans salonu yapımı alanlarında sektörde önemli bir yere sahip olmanın onurunu yaşıyoruz. Üzerimize düşen görevlerin ve müşterilerimizin beklentilerinin farkındayız. Bu beklentileri karşılamak için kaliteli üretim, kaliteli ürün felsefesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Anahtar teslim konferans salonu yapımı ve hazırlanması, okul konferans salonu, sinema salonu yapımı müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerden bazılarıdır. En uygun konferans koltuğu fiyatları ile arzu ettiğiniz konferans koltuğu ölçülerine sahip ürünleri sizler için hazırlıyoruz.