Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek ParçaKonferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans Koltukları Yedek Parçaları

Konferans Koltuğu Yedek Parça Özellikleri 

Konferans salonu koltuğu yedek parça konusunda bizlerden en çok talep edilen ürünlerden bir tanesi de, plastik koltuk arka kapağıdır. Konferans salonu koltukları arasında bu parçanın ne yazık ki pek dayanıksız olduğunu belirtmek istiyoruz. Ancak bizden alacağınız konferans koltukları yedek parça ürünleri tamamen farklı özelliklere sahip. Konferans salonu yedek parçası olan kapak özellikleri şu şekilde: 

  • Yükseklik 50 cm
  • En olarak 45 cm 
  • Kalınlık 20 cm içi boştur.
  • Paketleme koli ile yapılır koli ağırlığı 1 kg altındadır. 
  • Esnektir ve darbe her ne kadar şiddetli olursa olsun kırılma yapmaz. 
  • Konferans salonu koltuk tamiri konusunda parçayı sizlerde sipariş edip, ellerinizle montaj sürecini yapabilirsiniz. Montajı çok kolaydır.
  • Konferans koltuğu mekanizması özelse veya ürün farklı bir kapağa sahipse, bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşarak özel parçayı talep edebilirsiniz. 
  • Üürün üzerinde toz tutmaz ve parlak plastik yüzey sayesinde şık bir tasarım odağı olmasını sağlar. 
  • Ürünün tutunmasını sağlayan vida veya çentik alanları en sert ve esnek plastik malzemeden yapılmıştır. Bu sayede ürün uzun ömürlüdür. Bir kere para verip, uzun süre kullanabilirsiniz. 

Yedek parçaları ve diğer birçok koltuk modellerini kapsayan Garanti & Değişim politikamızı ana sayfaya tıklayarak tıklayarak hemen okuyabilirsiniz. Hizmetlerimiz

Konferans Salonu Yapımı

Okul konferans salonu tasarımı konusunda Türkiye'nin en iyi mimarlarıyla ve konferans salonu yapım işi tecrübeleriyle ün salan kişilerle çalışıyoruz. 

Konferans Salonu Tamiri

Konferans salonu koltuğu yedek parça servisimizden en ucuz konferans koltukları parçaları, plastikleri ve oynar parçaları montaj ekibiyle ayağınıza geliyor!

Çok Amaçlı Salon Yapımı

Konferans salonu yapım maliyeti en uygun fiyatlarla Koç Stil'de! Anahtar teslim konferans salonu yapımı en iyi hizmet güvencesiyle sadece burada. Konferans salonu imalatı tamamıyla bizim işimiz!<...


Hilton Sandalye

Hilton Sandalye

Fabrikamıza gelen özel üretim beyaz renk kumaş lazer kesim makinelerinde bilgisayarda belirlenen şekillere göre kesiliyor ve hilton sandalyeniz hazırlanıyor.

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414 modeliyle mor konferans salon koltuğu arayanlara en iyi konferans koltuklarından birini sunuyoruz. Detaylar için tıklayınız!

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans koltuğu yedek parçaları içerisinde zor bulunan sırt plastiğini, Koç Stil'in kendi üretimi olarak sizlere sunuyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın

Konferans salonu yapımını üstlenen firmalar içerisinde konferans koltuğu üretimi de gerçekleştiren tek firma olan Koç Stil, bu hizmetlerinin yanı sıra anahtar teslim konferans salonu yapımı, okul konferans salonu yapımı, sinema salonu yapımı ve vip konferans salonları yapımı alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Firmamızdan alacağınız konferans salonu fiyatı teklifinde nakliye, montaj ve KDV ayrı ayrı belirtilmektedir. Sitemizde yer alan fiyatlar nakit yapılacak olan ödemeler için geçerlidir. Koç Stil konferans koltukları, Türkiye'nin tamamına aynı fiyat ile hizmet sunmayı taahhüt etmektedir.


Sinema salonu koltuğu, tiyatro salonu koltuğu, konferans koltuğu, seminer koltuğu, stadyum koltuğu, sinema salonları yapımı ve konferans salonu yapımı alanlarında sektörde önemli bir yere sahip olmanın onurunu yaşıyoruz. Üzerimize düşen görevlerin ve müşterilerimizin beklentilerinin farkındayız. Bu beklentileri karşılamak için kaliteli üretim, kaliteli ürün felsefesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Anahtar teslim konferans salonu yapımı ve hazırlanması, okul konferans salonu, sinema salonu yapımı müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerden bazılarıdır. En uygun konferans koltuğu fiyatları ile arzu ettiğiniz konferans koltuğu ölçülerine sahip ürünleri sizler için hazırlıyoruz.