Hilton SandalyeHilton Sandalye

Hilton Sandalye

Fabrikamıza gelen özel üretim beyaz renk kumaş lazer kesim makinelerinde bilgisayarda belirlenen şekillere göre kesiliyor ve hilton sandalyeniz hazırlanıyor.

Hilton konferans ve çok amaçlı salon sandalyesi özellikleri

 • Sandalye sırt yükseliği 90 cm olarak üretilmektedir. 
 • Oturma derinliği ise 40 cm olarak üretilmiştir. 
 • Tabanın yerden yüksekliği ise 42 cm olarak verilmiştir. 
 • Sünger seçiminde kumaş ile özdeşen ve yenilenebilen ekstra yumuşak ve şekil almayan ürünler kullandık.
 • Farklı renk seçenekleri özel isteğiniz üzerine yaptırılabilir. 
 • Bu ürünün dış yüzeyinde kullanılan kumaş rengi ve deseni tercihinize kalmıştır. Bu renk ve desenler tasarıma göre değiştirilebilir.
 • Bünyesinde kullanılan kumaş tamamen sıvı tutmaz bir yapıya sahiptir. Bu gibi davetlerde verilen içeceklerin dökülmesi durumunda sıvı üzerinden kayar gider, leke tutmaz. 
 • Kumaş iskelete gizli dikiş ve montaj taktikleri ile uygulanmıştır. Bu sayede tamamen dokusal bir rahatlıkla ürünün estetik görüntüsü korunmuştur. 
 • Ahşap bünyesinde elektrostatik toz boya uygulanarak, darbelere dayanıklı ve uzun ömrülü kullanım sunan bir boya yapılmıştır.
 • Ahşap iskelet 160 KG'ye kadar rahatlıkla taşıyabilir. Bu daha da arttırılabilir ancak makbul olan budur. 
 • Koltuk üzerinde yer alan tutamak sayesinde bir kişi rahatlıkla koltuğun yerini değiştirenilir.
 • Hilton sandalye ayakları altında kaymayı önleyen özel plastik doku bulunmaktadır. 

Konferans salonu sandalyeleri arasında sayılı ürünlerden bir tanesidir. Özellikle özel ve üst kademe insanlara hitap eden yerlerde bu ürünün kullanılması daha uygundur. Ana sayfada yer alan ilgili linke tıklayarak iade ve garanti politikamızı okuyabilirsiniz. Hizmetlerimiz

Konferans Salonu Yapımı

Okul konferans salonu tasarımı konusunda Türkiye'nin en iyi mimarlarıyla ve konferans salonu yapım işi tecrübeleriyle ün salan kişilerle çalışıyoruz. 

Konferans Salonu Tamiri

Konferans salonu koltuğu yedek parça servisimizden en ucuz konferans koltukları parçaları, plastikleri ve oynar parçaları montaj ekibiyle ayağınıza geliyor!

Çok Amaçlı Salon Yapımı

Konferans salonu yapım maliyeti en uygun fiyatlarla Koç Stil'de! Anahtar teslim konferans salonu yapımı en iyi hizmet güvencesiyle sadece burada. Konferans salonu imalatı tamamıyla bizim işimiz!<...


Hilton Sandalye

Hilton Sandalye

Fabrikamıza gelen özel üretim beyaz renk kumaş lazer kesim makinelerinde bilgisayarda belirlenen şekillere göre kesiliyor ve hilton sandalyeniz hazırlanıyor.

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414 modeliyle mor konferans salon koltuğu arayanlara en iyi konferans koltuklarından birini sunuyoruz. Detaylar için tıklayınız!

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans koltuğu yedek parçaları içerisinde zor bulunan sırt plastiğini, Koç Stil'in kendi üretimi olarak sizlere sunuyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın

Konferans salonu yapımını üstlenen firmalar içerisinde konferans koltuğu üretimi de gerçekleştiren tek firma olan Koç Stil, bu hizmetlerinin yanı sıra anahtar teslim konferans salonu yapımı, okul konferans salonu yapımı, sinema salonu yapımı ve vip konferans salonları yapımı alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Firmamızdan alacağınız konferans salonu fiyatı teklifinde nakliye, montaj ve KDV ayrı ayrı belirtilmektedir. Sitemizde yer alan fiyatlar nakit yapılacak olan ödemeler için geçerlidir. Koç Stil konferans koltukları, Türkiye'nin tamamına aynı fiyat ile hizmet sunmayı taahhüt etmektedir.


Sinema salonu koltuğu, tiyatro salonu koltuğu, konferans koltuğu, seminer koltuğu, stadyum koltuğu, sinema salonları yapımı ve konferans salonu yapımı alanlarında sektörde önemli bir yere sahip olmanın onurunu yaşıyoruz. Üzerimize düşen görevlerin ve müşterilerimizin beklentilerinin farkındayız. Bu beklentileri karşılamak için kaliteli üretim, kaliteli ürün felsefesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Anahtar teslim konferans salonu yapımı ve hazırlanması, okul konferans salonu, sinema salonu yapımı müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerden bazılarıdır. En uygun konferans koltuğu fiyatları ile arzu ettiğiniz konferans koltuğu ölçülerine sahip ürünleri sizler için hazırlıyoruz.