Eco Martin Açık KolEco Martin Açık Kol Eco Martin Açık Kol Eco Martin Açık Kol

Eco Martin Açık Kol

Eco Martin Açık Kol

Eco Martin Açık Kol Konferans Koltuğu KS 1737 ürün özellikleri

 • Koltuk derinliği 48 cm olarak verilmiştir. 
 • Genişlik ise 57 cm olarak verilmiştir. 
 • Yükseklik 101 cm olarak verilmiştir. 
 • Eco Martin Açık Kol Konferans Koltuğunuz istediğiniz takdirde kapalı kol üretilip de size gönderilebilir.
 • TSE ve ISO belgelerine sahiptir.
 • Firmamız tarafından 3 yıl garanti altına alınmaktadır.
 • Ürün tamamen rahat bir kullanım hedef alınarak üretilmiştir. 
 • Konferans salonu koltukları arasında oldukça iyi bir konuma sahiptir.
 • Oturma pozisyonu yetişkinlere uygun olduğu gibi okullar için de uygun olabilir.
 • Kol çeşitlerimiz mevcuttur.
 • Plastik kesimlerimiz lazer sistemleri ile yapılır ve kesinlikle çentik veya pürüz kalmaz. 
 • Sünger seçiminde iz bırakmayan, şekil alan ancak o şekilde kalmayan ürünler tercih ettik.
 • Kumaş seçeneklerinde ise sıvı tutmayan, sıvıyı üzerinden akıtan ergonomi özel kumaşlarımızdan kullandık.
 • Bu koltukların iskeleti diğerlerinden daha farklıdır ve daha güçlüdür. bu nedenle uzun süreli kullanım isteyen müşterilerimize bu ürünü öneriyoruz. 

Konferans koltukları hakkında birçok bilgiyi sizlerle paylaştık. Ancak bu koltuğun yerini ayrı tutmak istiyorum. Mantıklı bir harcama yapmak ve aldığınız koltuğu uzun süreli olarak sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız martin açık kollu ve kapalı kollu seçeneği bulunan bu koltuğu tercih edin. 

Garanti ve İade şartlarımız için ana sayfada yer alan "hakkımızda" sayfasına gitmeniz yeterlidir. 

 

 

 Hizmetlerimiz

Konferans Salonu Yapımı

Okul konferans salonu tasarımı konusunda Türkiye'nin en iyi mimarlarıyla ve konferans salonu yapım işi tecrübeleriyle ün salan kişilerle çalışıyoruz. 

Konferans Salonu Tamiri

Konferans salonu koltuğu yedek parça servisimizden en ucuz konferans koltukları parçaları, plastikleri ve oynar parçaları montaj ekibiyle ayağınıza geliyor!

Çok Amaçlı Salon Yapımı

Konferans salonu yapım maliyeti en uygun fiyatlarla Koç Stil'de! Anahtar teslim konferans salonu yapımı en iyi hizmet güvencesiyle sadece burada. Konferans salonu imalatı tamamıyla bizim işimiz!<...


Hilton Sandalye

Hilton Sandalye

Fabrikamıza gelen özel üretim beyaz renk kumaş lazer kesim makinelerinde bilgisayarda belirlenen şekillere göre kesiliyor ve hilton sandalyeniz hazırlanıyor.

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414 modeliyle mor konferans salon koltuğu arayanlara en iyi konferans koltuklarından birini sunuyoruz. Detaylar için tıklayınız!

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans koltuğu yedek parçaları içerisinde zor bulunan sırt plastiğini, Koç Stil'in kendi üretimi olarak sizlere sunuyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın

Konferans salonu yapımını üstlenen firmalar içerisinde konferans koltuğu üretimi de gerçekleştiren tek firma olan Koç Stil, bu hizmetlerinin yanı sıra anahtar teslim konferans salonu yapımı, okul konferans salonu yapımı, sinema salonu yapımı ve vip konferans salonları yapımı alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Firmamızdan alacağınız konferans salonu fiyatı teklifinde nakliye, montaj ve KDV ayrı ayrı belirtilmektedir. Sitemizde yer alan fiyatlar nakit yapılacak olan ödemeler için geçerlidir. Koç Stil konferans koltukları, Türkiye'nin tamamına aynı fiyat ile hizmet sunmayı taahhüt etmektedir.


Sinema salonu koltuğu, tiyatro salonu koltuğu, konferans koltuğu, seminer koltuğu, stadyum koltuğu, sinema salonları yapımı ve konferans salonu yapımı alanlarında sektörde önemli bir yere sahip olmanın onurunu yaşıyoruz. Üzerimize düşen görevlerin ve müşterilerimizin beklentilerinin farkındayız. Bu beklentileri karşılamak için kaliteli üretim, kaliteli ürün felsefesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Anahtar teslim konferans salonu yapımı ve hazırlanması, okul konferans salonu, sinema salonu yapımı müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerden bazılarıdır. En uygun konferans koltuğu fiyatları ile arzu ettiğiniz konferans koltuğu ölçülerine sahip ürünleri sizler için hazırlıyoruz.