Dolfin Deri Ahşap Kol Konferans KoltuğuDolfin Deri Ahşap Kol Konferans Koltuğu Dolfin Deri Ahşap Kol Konferans Koltuğu

Dolfin Deri Ahşap Kol Konferans Koltuğu

Konferans Koltuğu

Dolfin Deri Ahşap Kol Konferans Koltuğu Ürün Özellikleri 

 • Koltuk yüksekliği 106 cm olarak üretildi.
 • Koltuk genişliği 56 cm olarak yapıldı.
 • Koltuk derinliği 39 cm olarak lanse edildi. 
 • Ayaklar:Sinema koltukları 40x60x1,50 mm kutu profil, elektrostatik toz boyadan üretilmiştir.
 • Süngerler: 50-55 dans arası poliüretan dökme sünger
 • Sinema koltukları 12 mm Deri Kaplama Kontra  kapaktan üretilmiştir.
 • Kol ,üstü Cilalı Gürgen Ağacından Üretilmiştir
 • Sinema koltuğu kumaşında % 100 polyester micro ağırlık: +-210 gr/m2 sürtünme haslığı
  (ISO105*12) a) kuru : 4/5 b) yaş :4 Aşınma dayanımı ( martindale 12 kPA- devir ) (BS5690
 • Ağır olmayan malzemelerden üretilmiştir.
 • Hafif ve nazik görüntüsünün altında sağlam bir iskelet yer almaktadır.
 • Kumaş sıvıya dayanıklıdır ve sıvıyı üzerinden akıtır içine çekmez. 
 • Kumaş tercihinde özel üretim yapabiliyoruz. 
 • TSE ve İSO standartlarına uygun üretilmiştir. 
 • Konferans koltuğu garanti işlemleri için ana sayfaya tıklayarak gitmeniz yeterlidir. 
 


Hizmetlerimiz

Konferans Salonu Yapımı

Okul konferans salonu tasarımı konusunda Türkiye'nin en iyi mimarlarıyla ve konferans salonu yapım işi tecrübeleriyle ün salan kişilerle çalışıyoruz. 

Konferans Salonu Tamiri

Konferans salonu koltuğu yedek parça servisimizden en ucuz konferans koltukları parçaları, plastikleri ve oynar parçaları montaj ekibiyle ayağınıza geliyor!

Çok Amaçlı Salon Yapımı

Konferans salonu yapım maliyeti en uygun fiyatlarla Koç Stil'de! Anahtar teslim konferans salonu yapımı en iyi hizmet güvencesiyle sadece burada. Konferans salonu imalatı tamamıyla bizim işimiz!<...


Hilton Sandalye

Hilton Sandalye

Fabrikamıza gelen özel üretim beyaz renk kumaş lazer kesim makinelerinde bilgisayarda belirlenen şekillere göre kesiliyor ve hilton sandalyeniz hazırlanıyor.

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414 modeliyle mor konferans salon koltuğu arayanlara en iyi konferans koltuklarından birini sunuyoruz. Detaylar için tıklayınız!

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans koltuğu yedek parçaları içerisinde zor bulunan sırt plastiğini, Koç Stil'in kendi üretimi olarak sizlere sunuyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın

Konferans salonu yapımını üstlenen firmalar içerisinde konferans koltuğu üretimi de gerçekleştiren tek firma olan Koç Stil, bu hizmetlerinin yanı sıra anahtar teslim konferans salonu yapımı, okul konferans salonu yapımı, sinema salonu yapımı ve vip konferans salonları yapımı alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Firmamızdan alacağınız konferans salonu fiyatı teklifinde nakliye, montaj ve KDV ayrı ayrı belirtilmektedir. Sitemizde yer alan fiyatlar nakit yapılacak olan ödemeler için geçerlidir. Koç Stil konferans koltukları, Türkiye'nin tamamına aynı fiyat ile hizmet sunmayı taahhüt etmektedir.


Sinema salonu koltuğu, tiyatro salonu koltuğu, konferans koltuğu, seminer koltuğu, stadyum koltuğu, sinema salonları yapımı ve konferans salonu yapımı alanlarında sektörde önemli bir yere sahip olmanın onurunu yaşıyoruz. Üzerimize düşen görevlerin ve müşterilerimizin beklentilerinin farkındayız. Bu beklentileri karşılamak için kaliteli üretim, kaliteli ürün felsefesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Anahtar teslim konferans salonu yapımı ve hazırlanması, okul konferans salonu, sinema salonu yapımı müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerden bazılarıdır. En uygun konferans koltuğu fiyatları ile arzu ettiğiniz konferans koltuğu ölçülerine sahip ürünleri sizler için hazırlıyoruz.