Demonte Konferans KoltuğuDemonte Konferans Koltuğu Demonte Konferans Koltuğu Demonte Konferans Koltuğu

Demonte Konferans Koltuğu

Demonte Açık Kol Konferans Koltuğu, 100& yerli üretim olan konferans koltukları KoçStil Ofis Mobilyaları güvencesi ile üretilmektedir.

Demonte Konferans Koltuğu ürün özellikleri 

 • Yükseklik 95 cm olarak satışa sunulmaktadır. 
 • Genişlik 53 cm olarak lanse edilmektedir. 
 • Derinlik 48 cm olarak üretim yapılmıştır. 
 • Açık kollu konferans koltuğu modelleri arasında yer almaktadır. 
 • TSE ve İSO belgeli üründür.
 • %100 yerli üretim konferans koltukları arasında yer alır.
 • 3 yıl garantili konferans salonu koltuğu modelidir. 
 • Ayaklar:Sinema koltukları 40x60x1,50 mm kutu profil, elektrostatik toz boyadan üretilmiştir.
 • Süngerler: 50-55 dans arası poliüretan dökme sünger konferans koltuğu 
 • Kapaklar: Sinema koltukları 2 mm enjeksiyon baskı poliproblen kapaktan üretilmiştir.
 • Kumaş: Sinema koltuğu kumaşında % 100 polyester micro ağırlık: +-210 gr/m2 sürtünme haslığı (ISO105*12) a) kuru : 4/5 b) yaş :4 Aşınma dayanımı ( martindale 12 kPA- devir ) (BS5690 

Bu ürün demonte konferans koltukları serimizde yer almaktadır. Bu nedenle maliyet açısından bakarsanız taşıması çok daha kolay ve ucuzdur. Buna ek olarak bizlerin sahip olduğu ekip de bu ürünleri kurarken çok seri işler çıkarabilir. Konferans koltuğu için en iyi tercihlerden bir tanesidir. 

 

 Hizmetlerimiz

Konferans Salonu Yapımı

Okul konferans salonu tasarımı konusunda Türkiye'nin en iyi mimarlarıyla ve konferans salonu yapım işi tecrübeleriyle ün salan kişilerle çalışıyoruz. 

Konferans Salonu Tamiri

Konferans salonu koltuğu yedek parça servisimizden en ucuz konferans koltukları parçaları, plastikleri ve oynar parçaları montaj ekibiyle ayağınıza geliyor!

Çok Amaçlı Salon Yapımı

Konferans salonu yapım maliyeti en uygun fiyatlarla Koç Stil'de! Anahtar teslim konferans salonu yapımı en iyi hizmet güvencesiyle sadece burada. Konferans salonu imalatı tamamıyla bizim işimiz!<...


Hilton Sandalye

Hilton Sandalye

Fabrikamıza gelen özel üretim beyaz renk kumaş lazer kesim makinelerinde bilgisayarda belirlenen şekillere göre kesiliyor ve hilton sandalyeniz hazırlanıyor.

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414 modeliyle mor konferans salon koltuğu arayanlara en iyi konferans koltuklarından birini sunuyoruz. Detaylar için tıklayınız!

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans koltuğu yedek parçaları içerisinde zor bulunan sırt plastiğini, Koç Stil'in kendi üretimi olarak sizlere sunuyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın

Konferans salonu yapımını üstlenen firmalar içerisinde konferans koltuğu üretimi de gerçekleştiren tek firma olan Koç Stil, bu hizmetlerinin yanı sıra anahtar teslim konferans salonu yapımı, okul konferans salonu yapımı, sinema salonu yapımı ve vip konferans salonları yapımı alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Firmamızdan alacağınız konferans salonu fiyatı teklifinde nakliye, montaj ve KDV ayrı ayrı belirtilmektedir. Sitemizde yer alan fiyatlar nakit yapılacak olan ödemeler için geçerlidir. Koç Stil konferans koltukları, Türkiye'nin tamamına aynı fiyat ile hizmet sunmayı taahhüt etmektedir.


Sinema salonu koltuğu, tiyatro salonu koltuğu, konferans koltuğu, seminer koltuğu, stadyum koltuğu, sinema salonları yapımı ve konferans salonu yapımı alanlarında sektörde önemli bir yere sahip olmanın onurunu yaşıyoruz. Üzerimize düşen görevlerin ve müşterilerimizin beklentilerinin farkındayız. Bu beklentileri karşılamak için kaliteli üretim, kaliteli ürün felsefesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Anahtar teslim konferans salonu yapımı ve hazırlanması, okul konferans salonu, sinema salonu yapımı müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerden bazılarıdır. En uygun konferans koltuğu fiyatları ile arzu ettiğiniz konferans koltuğu ölçülerine sahip ürünleri sizler için hazırlıyoruz.