Antipanik Yazı Tablalı Konferans KoltuğuAntipanik Yazı Tablalı Konferans Koltuğu Antipanik Yazı Tablalı Konferans Koltuğu

Antipanik Yazı Tablalı Konferans Koltuğu

Antipanik Yazı Tablalı Konferans Koltuğu

Antipanik Yazı Tablalı Konferans Koltuğu Ürün özellikleri 

 • Yükseklik 100 cm sabit olarak verilmiştir. 
 • Genişlik 50 cm olarak üretim bandında üretilmektedir. 
 • Derinlik 45 cm olarak üretilmektedir. 
 • Boyutların standartlara uygun olarak verilen hali en aşağıda yer almaktadır. 
 • Antipanik Konferans Koltuğu Kolları 25 mm Cilalı Gürgen Ağacı kullanılarak üretilmiştir. Bu ağaç oldukça kaliteli ve uygun bir türdür. 
 • Yan Kolları Komple Kumaş Kaplama  olarak servis edilir. Bu sayede görsel sorunların büyük ölçüde önüne geçilmiş olacaktır. 
 • Yazı Tablası Antipanik Olası Acil bir Durumda Dizinize Değdiği zaman Kendiliğinden Kapanır Antipatik yazı tablalı konferans koltuğu bu gibi birçok farklı iyimser özelliği bünyesinde barındırır. Özel kullanımlara tamamen uygundur. 
 • Oturma yerleri ağırlık sistemi ile çalışan bir mekanizma ile hazırlanmış, oturaktan kalkıldığı zaman oturak kendiliğinden kalkarak dik vaziyete gelmektedir. 
 • Koltukta uygulanan oturma açısı, bel hatları ve temas unsurlarının tamamı bel ve oturma kurallarına uygun olarak tasarlanmıştır. Ortopedik her unsur hesap edilmiştir. 
 • Kol ve ayaklar 1,5mm kalınlığında 60x40mm kutu profil malzemeden imal edilip , Korozyona karşı dayanıklı elektrostatik toz boya ile fırınlanarak boyanmaktadır.
 • Koltukların oturak ve arkalık dayanma üniteleri poliüretan süngeri ile kaplanmış olup, Sünger 55 kg/m dansite ile şekillendirilecek, alev almama özelliğine sahiptir olacaktır.
 • Arka kapak ve oturak kapaklarında 3 mm özel kalıpla şekillendirilecek abiyes kullanılmaktadır.
 • Toplam Yükseklik : 102 cm. 
 • Oturak Yüksekliği (DIN-Alman Endüstri Normu-standartlarına göre) : 44 cm. 
  Oturak Derinliği (DIN-Alman Endüstri Normu-standartlarına göre) : 46 cm. 
  Oturak Genişliği (DIN-Alman Endüstri Normu-standartlarına göre) : 48 cm. 
  Toplam Genişlik (DIN-Alman Endüstri Normu-standartlarınagöre) : 57-60 cm. 

İade ve Değişim talepleriniz için politikamızı alışveriş öncesinde okumak için ana sayfaya gidin. Hizmetlerimiz

Konferans Salonu Yapımı

Okul konferans salonu tasarımı konusunda Türkiye'nin en iyi mimarlarıyla ve konferans salonu yapım işi tecrübeleriyle ün salan kişilerle çalışıyoruz. 

Konferans Salonu Tamiri

Konferans salonu koltuğu yedek parça servisimizden en ucuz konferans koltukları parçaları, plastikleri ve oynar parçaları montaj ekibiyle ayağınıza geliyor!

Çok Amaçlı Salon Yapımı

Konferans salonu yapım maliyeti en uygun fiyatlarla Koç Stil'de! Anahtar teslim konferans salonu yapımı en iyi hizmet güvencesiyle sadece burada. Konferans salonu imalatı tamamıyla bizim işimiz!<...


Hilton Sandalye

Hilton Sandalye

Fabrikamıza gelen özel üretim beyaz renk kumaş lazer kesim makinelerinde bilgisayarda belirlenen şekillere göre kesiliyor ve hilton sandalyeniz hazırlanıyor.

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414 modeliyle mor konferans salon koltuğu arayanlara en iyi konferans koltuklarından birini sunuyoruz. Detaylar için tıklayınız!

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans koltuğu yedek parçaları içerisinde zor bulunan sırt plastiğini, Koç Stil'in kendi üretimi olarak sizlere sunuyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın

Konferans salonu yapımını üstlenen firmalar içerisinde konferans koltuğu üretimi de gerçekleştiren tek firma olan Koç Stil, bu hizmetlerinin yanı sıra anahtar teslim konferans salonu yapımı, okul konferans salonu yapımı, sinema salonu yapımı ve vip konferans salonları yapımı alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Firmamızdan alacağınız konferans salonu fiyatı teklifinde nakliye, montaj ve KDV ayrı ayrı belirtilmektedir. Sitemizde yer alan fiyatlar nakit yapılacak olan ödemeler için geçerlidir. Koç Stil konferans koltukları, Türkiye'nin tamamına aynı fiyat ile hizmet sunmayı taahhüt etmektedir.


Sinema salonu koltuğu, tiyatro salonu koltuğu, konferans koltuğu, seminer koltuğu, stadyum koltuğu, sinema salonları yapımı ve konferans salonu yapımı alanlarında sektörde önemli bir yere sahip olmanın onurunu yaşıyoruz. Üzerimize düşen görevlerin ve müşterilerimizin beklentilerinin farkındayız. Bu beklentileri karşılamak için kaliteli üretim, kaliteli ürün felsefesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Anahtar teslim konferans salonu yapımı ve hazırlanması, okul konferans salonu, sinema salonu yapımı müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerden bazılarıdır. En uygun konferans koltuğu fiyatları ile arzu ettiğiniz konferans koltuğu ölçülerine sahip ürünleri sizler için hazırlıyoruz.