Konferans koltuğu

Konferans koltuğu üreticisi olarak yıllardır hizmet vermeye devam eden firmamız, 2019 yılında da yeni konferans koltukları ile sizlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Birbirinden zarif ve şık konferans koltuğu ile 2018 yılında da en fazla tercih edilen firma olmayı başaran bizler, sizlerin desteği ile bunu devam ettireceğiz. 

Kamu ve özel kurumların ilk tercihi olmayı başaran bizler toptan konferans koltuğu satışının yanı sıra perakende sektöründe de pay sahibi olmak için yola çıktık. Kaliteli ve uygun fiyatlı koltuk üretiminin yanı sıra müşteri memnuniyetini de firmamızın merkezine alarak siz değerli tüketicilerimizin tüm taleplerine cevap vermeye çalışıyoruz. 

Konferans koltuğu, vip konferans koltukları, konferans sandalyeleri, amfi koltukları, okul sıraları ve sinema koltukları üretimi yapan firmamız, yeni konferans koltukları üretimine devam etmektedir. Gerek yeni siparişleriniz gerekde konferans koltuğu yedek parça siparişleriniz için zaman kaybetmeden bizlere ulaşabilirsiniz. 

Konferans koltuğu üretiminde 2009 yılında bu yana faaliyet göstermekte olan firmamız, 2018 yılı itibari ile ofis mobilyaları, sinema koltukları ve büyük toplantı salonları için en ucuz konferans koltuk modellerini sizlere sunmaktadır. Tüm konferans salonu koltuk modelleri için Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmakta, talep edilmesi halinde kurulumlar tarafımızdan yapılmaktadır. 

2018 yılı itibari ile vip konferans ve vip toplantı salonları için tasarladığımız özel koltuklar birçok farklı büyük şirkete pazarlama fırsatı yakaladık. Bu sayede konferans koltuğunda kaliteyi ve kullanışlı alt yapıyı nasıl hazırlayabileceğimizi anlayıp; ona göre siz değerli müşterilerimize hizmet sunabildik.

Konferans koltukları, okul ve diğer resmî kurumlar başta olmak üzere birçok farklı alanda aktif olarak kullanılmaktadır. Her konferans salonu için ayrıcalıklı bir oturma planı hazırlayarak, konferans esnasında en iyi dinleme ve gözlemleme pozisyonunu her dinleyici için sıfır kusurla sağlamaya çalışıyoruz. Konferans koltuğu üreticileri arasında bu yenilikçi uygulamamız sayesinde, oldukça üst sıralarda yer alıyoruz. Sizlerde kaliteyi uygun fiyata yakalamak, konferans salonlarınızı baştan oluşturmak isterseniz, bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Rom Açık Kol Konferans Koltuğu

Rom açık kol konferans Koltuğunun kullanılabileceği alanlar; Sinema Salonları, Okul Konferans Salonları, Tiyatro Salonları, Kültür Merkezleri, Konferans Salonlarıdır.

Demonte Konferans Koltuğu

Demonte Açık Kol Konferans Koltuğu, 100& yerli üretim olan konferans koltukları KoçStil Ofis Mobilyaları güvencesi ile üretilmektedir.

Astra Ahşap Kol Konferans Koltuğu

Astra Ahşap Kol Konferans Koltuğu, hem rahatlığı hem de kullanım kolaylığı ile 2018 yılının en fazla tercih edilen modelidir.

Ayyıldız Konferans Koltuğu

Ayyıldız konferans koltukları katlanabilir olması ve konforu nedeniyle sıkça talep edilmektedir. Koç Stil tarafından üretilen konferans koltukları için tıklayın
Image


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git