İndirimli Ürünler


Lelyum Antipanik Yazı Tablalı Sırt Font Ve Kol Üstü Ahşap Konferans Koltuğu

Yumuşak süngerleri sizi sonuna kadar rahat ettirecek. Kol üstünde , sırt arkasında ve oturak altında ahşap kullanılmıştır. Şık ve sade lelyum konferans koltuğu

Özel Ahşap Kollu Konferans Koltuğu

Özel Ahşap Kollu Konferans Koltuğu serisi ürünler TSE ve İSO kalite standartlarında üretilir. Daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Ahşap Sırtlı Konferans Koltuğu KS 300

Ahşap Sırtlı Konferans Koltuğu KS 300 Koçaklarda içten metal karkaslı, kumaş döşenmiş dekoratif ahşap kutu kullanılır.

Martin Komple Kumaş Kaplama Kapalı Kol

Martin Komple Kumaş Kaplama Kapalı Kol konferans koltuğu, toplantı salonları ve eğitimlikler içinde en fazla tercih edilen koltuk modellerinden biridir.

Aras Ahşap Kol Yazı Tablalı Komple Kumaş Kaplama

İstanbul içi siparişlerinizde kargo ve montaj firmamız tarafından karşılanmakta. Teslimat süresi sapariş adeti ve istenilen modele göre değişiklik göstermekte.

Martin Kol İçinde Çıkma Yazı tablalı

Martin Kol İçinde Çıkma Yazı tablalı Koltuklar estetik bir tasarıma sahip olup her bir koltuk tek tek kullanılabileceği gibi yan yana dilerek de kullanılabilir.

Konferans Koltuğu Martin Kapalı Kol Yazı Tablalı

Kumaş döşeme martin kapalı kol yazı tablalı konferans koltuğu, tercihinize göre farklı renk ve modellerde üretilebilmektedir.

Star Kapalı Kol

Star Kapalı Kol konferans koltuğu, açık kol ürünlerin ardından en fazla tercih edilen konferans koltuğu olmayı da başarmıştır.

Star Açık Kol Konferans Koltuğu

Star açık kol konferans koltuğu, Koç Stil tarafından üretilmektedir. TSE'ye uygun olarak üretilen Star açık kol konferans koltukları, 2018'in gözdesidir.

Martin Açık Kol Konferans Koltuğu

Martin Açık Kol Konferans Koltuğu 2018 yılının en fazla tercih edilen konferans koltuklarından bir tanesidir. Daha detaylı incelemek için tıklayın


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git