Özel Ahşap Kollu Konferans KoltuğuÖzel Ahşap Kollu Konferans Koltuğu Özel Ahşap Kollu Konferans Koltuğu

Özel Ahşap Kollu Konferans Koltuğu

Ahşap Kollu Koltuk

Özel Üretim Ahşap Kollu Konferans Salonu Koltuğu Özellikleri:

 • Kol üstünde gürgen ağacı kullanılmıştır
 • Ön çıtasında gürgen ağacı kullanılmıştır.
 • Oturak ve sıt kısmını kapatan plastikler görsel anlamda sorun çıkarmaması adına kumaşla kaplanmıştır. 
 • 40x60x1.50 mm kutu profilli, elektrostatik toz boyadan ayaklar elde edilmiştir. 
 • Süngerlerinde 50-55 dans arası poliüretan dökme sünger teknolojileri kullanılmıştır. 
 • 2 mm baskılı, baskı türü enjeksiyonludur, poliproblen kapak ile donatılmıştır.
 • %100 polyester özellikli özel üretim koltuk kumaşı kullanılmıştır. 
 • (ISO105*12) a) kuru : 4/5 b) yaş :4 Aşınma dayanımı ( martindale 12 kPA- devir ) (BS5690

Bu ürünün fiyatı konusunda talebe göre uygulanan indirimler söz konusu olduğundan, müşterilerimizin bizimle ürün fiyatı konusunda iletişime geçmesi gerekmektedir. 

Ahşap kollu konferans koltuğu modelleri arasında en iyi modellerimizden bir tanesi olup, tamamen özel üretim bir malzemedir. Malzemelerin ham ve güç oranı koltuk tasarımına entegre olarak tasarlanmıştır. Özellikle üst düzey zümre kesimlere hitap eden salonlarda kullanılması uygun görülmektedir. 

İade ve Değişim koşulları için Koç Stil kurallarını barındıran sayfamızı buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz. 

 Hizmetlerimiz

Konferans Salonu Yapımı

Okul konferans salonu tasarımı konusunda Türkiye'nin en iyi mimarlarıyla ve konferans salonu yapım işi tecrübeleriyle ün salan kişilerle çalışıyoruz. 

Konferans Salonu Tamiri

Konferans salonu koltuğu yedek parça servisimizden en ucuz konferans koltukları parçaları, plastikleri ve oynar parçaları montaj ekibiyle ayağınıza geliyor!

Çok Amaçlı Salon Yapımı

Konferans salonu yapım maliyeti en uygun fiyatlarla Koç Stil'de! Anahtar teslim konferans salonu yapımı en iyi hizmet güvencesiyle sadece burada. Konferans salonu imalatı tamamıyla bizim işimiz!<...


Hilton Sandalye

Hilton Sandalye

Fabrikamıza gelen özel üretim beyaz renk kumaş lazer kesim makinelerinde bilgisayarda belirlenen şekillere göre kesiliyor ve hilton sandalyeniz hazırlanıyor.

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414 modeliyle mor konferans salon koltuğu arayanlara en iyi konferans koltuklarından birini sunuyoruz. Detaylar için tıklayınız!

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans koltuğu yedek parçaları içerisinde zor bulunan sırt plastiğini, Koç Stil'in kendi üretimi olarak sizlere sunuyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın

Konferans salonu yapımını üstlenen firmalar içerisinde konferans koltuğu üretimi de gerçekleştiren tek firma olan Koç Stil, bu hizmetlerinin yanı sıra anahtar teslim konferans salonu yapımı, okul konferans salonu yapımı, sinema salonu yapımı ve vip konferans salonları yapımı alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Firmamızdan alacağınız konferans salonu fiyatı teklifinde nakliye, montaj ve KDV ayrı ayrı belirtilmektedir. Sitemizde yer alan fiyatlar nakit yapılacak olan ödemeler için geçerlidir. Koç Stil konferans koltukları, Türkiye'nin tamamına aynı fiyat ile hizmet sunmayı taahhüt etmektedir.


Sinema salonu koltuğu, tiyatro salonu koltuğu, konferans koltuğu, seminer koltuğu, stadyum koltuğu, sinema salonları yapımı ve konferans salonu yapımı alanlarında sektörde önemli bir yere sahip olmanın onurunu yaşıyoruz. Üzerimize düşen görevlerin ve müşterilerimizin beklentilerinin farkındayız. Bu beklentileri karşılamak için kaliteli üretim, kaliteli ürün felsefesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Anahtar teslim konferans salonu yapımı ve hazırlanması, okul konferans salonu, sinema salonu yapımı müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerden bazılarıdır. En uygun konferans koltuğu fiyatları ile arzu ettiğiniz konferans koltuğu ölçülerine sahip ürünleri sizler için hazırlıyoruz.