Demonte Taşınabilir Gizli Yazı Tablalı KoltukDemonte Taşınabilir Gizli Yazı Tablalı Koltuk Demonte Taşınabilir Gizli Yazı Tablalı Koltuk Demonte Taşınabilir Gizli Yazı Tablalı Koltuk

Demonte Taşınabilir Gizli Yazı Tablalı Koltuk

Demonte Taşınabilir Gizli Yazı Tablalı Konferans Koltuğu, hafifliği nedeniyle kolayca taşınabilir, hızlı bir şekilde yer değişikliği yapılabilir.

Demonte Taşınabilir Gizli Yazı Tablalı Koltuk

 • Koltuk yükseklik ebatı 105 cm olarak verilmiştir. 
 • Genişlik için 45 cm uygun görüldü ancak daha rahat oturum için 50 cm üretim yapıldı. 
 • Derinlik konusunda ise 45 cm sabit uygulama yapıldı. 
 • 40x60x1,50 mm kutu profil, elektrostatik toz boyadan üretilmiştir.
 • 50-55 dans arası poliüretan dökme sünger
 • Sinema koltukları 12 mm Mdf  ve kumaş kaplamadan  uygulanmıştır 
 • Kol ,üstü Poliüretan Kaplamadan  Üretilmiştir
 • Sinema koltuğu kumaşında % 100 polyester micro ağırlık: +-210 gr/m2 sürtünme haslığı
 • (ISO105*12) a) kuru : 4/5 b) yaş :4 Aşınma dayanımı ( martindale 12 kPA- devir ) (BS5690
 • Kolayca taşınması için özel katlama ve sökme teknikleri bulunmaktadır.
 • Koli içerisinde gönderilebilir.
 •  Demonte bir koltuktur. Al kendin yap formatındadır.
 • Dilerseniz istediğiniz zaman sökebilirsiniz. 
 
 


Hizmetlerimiz

Konferans Salonu Yapımı

Okul konferans salonu tasarımı konusunda Türkiye'nin en iyi mimarlarıyla ve konferans salonu yapım işi tecrübeleriyle ün salan kişilerle çalışıyoruz. 

Konferans Salonu Tamiri

Konferans salonu koltuğu yedek parça servisimizden en ucuz konferans koltukları parçaları, plastikleri ve oynar parçaları montaj ekibiyle ayağınıza geliyor!

Çok Amaçlı Salon Yapımı

Konferans salonu yapım maliyeti en uygun fiyatlarla Koç Stil'de! Anahtar teslim konferans salonu yapımı en iyi hizmet güvencesiyle sadece burada. Konferans salonu imalatı tamamıyla bizim işimiz!<...


Hilton Sandalye

Hilton Sandalye

Fabrikamıza gelen özel üretim beyaz renk kumaş lazer kesim makinelerinde bilgisayarda belirlenen şekillere göre kesiliyor ve hilton sandalyeniz hazırlanıyor.

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414

Konferans Salon Koltuğu KK414 modeliyle mor konferans salon koltuğu arayanlara en iyi konferans koltuklarından birini sunuyoruz. Detaylar için tıklayınız!

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans Koltuğu Sırt Plastiği Yedek Parça

Konferans koltuğu yedek parçaları içerisinde zor bulunan sırt plastiğini, Koç Stil'in kendi üretimi olarak sizlere sunuyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın

Konferans salonu yapımını üstlenen firmalar içerisinde konferans koltuğu üretimi de gerçekleştiren tek firma olan Koç Stil, bu hizmetlerinin yanı sıra anahtar teslim konferans salonu yapımı, okul konferans salonu yapımı, sinema salonu yapımı ve vip konferans salonları yapımı alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Firmamızdan alacağınız konferans salonu fiyatı teklifinde nakliye, montaj ve KDV ayrı ayrı belirtilmektedir. Sitemizde yer alan fiyatlar nakit yapılacak olan ödemeler için geçerlidir. Koç Stil konferans koltukları, Türkiye'nin tamamına aynı fiyat ile hizmet sunmayı taahhüt etmektedir.


Sinema salonu koltuğu, tiyatro salonu koltuğu, konferans koltuğu, seminer koltuğu, stadyum koltuğu, sinema salonları yapımı ve konferans salonu yapımı alanlarında sektörde önemli bir yere sahip olmanın onurunu yaşıyoruz. Üzerimize düşen görevlerin ve müşterilerimizin beklentilerinin farkındayız. Bu beklentileri karşılamak için kaliteli üretim, kaliteli ürün felsefesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Anahtar teslim konferans salonu yapımı ve hazırlanması, okul konferans salonu, sinema salonu yapımı müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerden bazılarıdır. En uygun konferans koltuğu fiyatları ile arzu ettiğiniz konferans koltuğu ölçülerine sahip ürünleri sizler için hazırlıyoruz.