Amfi koltukları

Amfi koltukları yüksek öğretim kurumlarında gençlere hizmet eden ürünlerdir. Yüksek öğretim kurumlarının maliyetleri ve bütçe imknları düşünüldüğünde uygun maliyetli başlangıç ve bakım sunmaları gerekir.

Aynı zamanda uzun ömürlü yapıları olmalı ve amfi koltukları ara masraflar açmamalıdır. Amfi koltukları amfilerin yapılarına uygun yükseklikte sırt kısımlarında sıra ve kitap bölmesi içerir.

Amfi Koltukları ve Tasarım

Amfi koltukları daha büyük yaşlara hitap ettikleri için konfora daha çok önem verilmiş ve uzun blok derslerde öğrencileri kapanmaktan ziyade açık tutabilecek yapıdadırlar. İkili katlanabilir yapıdaki tasarımları ile kısıtlı alanlarda yüksek öğrenci mevcutlarına uyarlanabilirler.

Amfi koltukları tonlarda konsantrasyonu arttıran ve sıra kısmında pres, kaplanmış malzeme ile kalem vb. tacizlere dayanabilir yapısıyla mukavemetini ortaya koyar ve uzun ömrünü korur. Metal akşamlar antipatik işlemine maruz bırakılıp güçlendirilir ve siyah renkleri ile geç kirlenme belirtileri verir. Amfi koltuklarının gerek kumaş gerek tahta gerekse de metal kısımları sadece silinerek ucuz maliyet ile profesyonelce temizlenebilir.

Amfi Koltukları Kolay Montajlanır

Amfi koltukları hazırlanmış sınıflarına ayaklarından 6 noktadan sağlam ve hızlı şekilde monte edilir ve uygun başlangıç maliyeti sunar. Alıcısına başlangıçta ve bakımda uygun maliyet sunan amfi koltukları satış ve sonrası hizmetler ile de kolaylıkla ömrünü korur alıcısını memnun eder.

Amfi koltukları yüksek öğretim kurumlarında her açıdan güvenle tercih edilebilir. Konferans koltukları ve anfi koltukları ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Amfi Koltukları B-123

Koltuklar estetik bir tasarıma sahip olup her bir koltuk tek tek kullanılabileceği sıralı olarakta kullanılabilmektedir. Amfi koltukları ile ilgili bilgi alın
Image


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git